GTA 6'da erotik sahnelere yer verilecek mi?

Hayır erotik sahne olmayacak. Olsa bile GTA V'den fazla olmaz.
Sızıntılarda sex robots cart curt vardı sanırım. O tarz bir şey bile olmasa gta 5'ten fazla olacağı kesin bence. En en kötü seks sahnesi olur ama detaylı genital bölgeleri göstermez belki. Ona ben de pek ihtimal veremiyorum artık, cyberpunk'ın bir tık üstü olur gibime geliyor.

En fazla göğüs uçlarına yıldız takarlar, tanga giyen kadınlar dans eder falan. Öyle seks falan açık açık oyuna ekleyeceklerini de sanmıyorum. Anca GTA 5 te ki gibi kamera kısıtlaması ile bir şeyleri gösterirler.

Bu arada GTA 6 ya çok yükseliyorsunuz ama ben GTA 5 in 2025 grafik modlu hali gibi bir şey olacağını düşünüyorum.

Cidden mi? Bir kaynak vs. atabilir misin hocam çok merak ettim ya.
GTA 6 kaynak kodları
En fazla göğüs uçlarına yıldız takarlar, tanga giyen kadınlar dans eder falan. Öyle seks falan açık açık oyuna ekleyeceklerini de sanmıyorum. Anca GTA 5 te ki gibi kamera kısıtlaması ile bir şeyleri gösterirler.

Bu arada GTA 6 ya çok yükseliyorsunuz ama ben GTA 5 in 2025 grafik modlu hali gibi bir şey olacağını düşünüyorum.
Kaynak kodları sızdı bildiğin var. Jason karakterine ereksiyon komutu bile eklemişler.

GTA 6 kaynak kodları

Kaynak kodları sızdı bildiğin var. Jason karakterine ereksiyon komutu bile eklemişler.
Vay be. O zaman AO +18 (adults only) rating'i alır sanırım.

GTA 6 kaynak kodları

Hocam bunu diyorsunuz sanırım. Fake diyenler olmuş, bu kod çalışmaz vs.

Dosya Ekleri

• 20231228_194118.jpg
    20231228_194118.jpg
    22,9 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Kralı olacak gibi.
Oyunu cinsellik üzerine kuracaklar gibi.
Yani günümüzde cinselliğin normalleştiği yıllara geldiğimizden dolayı katılıyorum. Kralı olacak gibi, neticede herkes biliyor.. 2023 yılının başından beri dünyanın her yerinde cinsellik artık özel, +18 olmaktan çıktı ve +14, gayet normal bir şey gibi karşılanıyor. Umarım buna karşı aileler çocuklarına eğitim verir. Ben de bakınca bu nesilden değilim diyorum bazen.

Yeni konular

Geri
Yukarı