GTA 6'da erotik sahnelere yer verilecek mi?

Yani günümüzde cinselliğin normalleştiği yıllara geldiğimizden dolayı katılıyorum. Kralı olacak gibi, neticede herkes biliyor. 2023 yılının başından beri dünyanın her yerinde cinsellik artık özel, +18 olmaktan çıktı ve +14, gayet normal bir şey gibi karşılanıyor. Umarım buna karşı aileler çocuklarına eğitim verir. Ben de bakınca bu nesilden değilim diyorum bazen.

GTA San Andreas da hot coffe denen bildiğin yiyişme modu olan bir şey vardı sonra tepkiler üzerine kaldırdılar umarım GTA 6 da böyle bir şey olmaz.

GTA San Andreas'ta hot coffee özelliği yüzünden Rockstar'ın başı çok ağrıdı, bir daha böyle işe kalkışmazlar fakat Cyberpunk'ı görünce Rockstar'ın erotik sahneler eklemesi anormal gelmiyor.

Cyberpunk bile almadı o rating'i.
Bilesi yok ki zaten almamalı. Çok da ileri gittiklerini düşünmüyorum Cyberpunk'ta. Benim kafamda da açık açık seks sırasında genital bölgeleri gösterecekleri canlanmıyor. Göğüs ucu görünür. Genital bölgeler de görünür ama seks dışı. Cyberpunk'ta da seks vardı ama sadece kişiyi görüş ve ah uh sesleri vardı yanlış bilmiyorsam. Reddit'te falan da bayağı okudum o yanıtı attıktan sonra. Çoğu kişi AO almayacağını, sıkınıtıya gireceğini düşünüyor aynı senin dediğin gibi.

Bilesi yok ki zaten almamalı. Çok da ileri gittiklerini düşünmüyorum Cyberpunk'ta. Benim kafamda da açık açık seks sırasında genital bölgeleri gösterecekleri canlanmıyor. Göğüs ucu görünür. Genital bölgeler de görünür ama seks dışı. Cyberpunk'ta da seks vardı ama sadece kişiyi görüş ve ah uh sesleri vardı yanlış bilmiyorsam. Reddit'te falan da bayağı okudum o yanıtı attıktan sonra. Çoğu kişi AO almayacağını, sıkınıtıya gireceğini düşünüyor aynı senin dediğin gibi.
Bence de ama şu kaynak kodu olayı fake gibi geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı