GTA 6'dan beklentiniz nedir?

GTA San Andreas Remake.
Hocam bunun olacağını zannetmiyorum zaten GTA 5 ve San Andreas aynı yerde geçiyor. Üst üste aynı yerde oynamak sıkabilir.
Kişiselleştirilebilen karakter yüz hatları. Örneğin (Saints Row)
Story mode üzerinde bunun olması pek iyi olmayabilir kanımca ama Online'da olabilir.

Benim beklentim oyundaki girilebilen bina sayısının mümkün olduğunca fazla olması. Oyunda bağlılığı ve gerçekçiliği arttıracağını düşünüyorum. Binaların işlevsel olması çok şeyi değiştirir bence ama zor tabii ki bunu yapmazlarsa da saygı duyarım. Bir de araba markalarının lisansını alırlarsa süper olur bence. :)

Oyunu görsem yeter. Çok bir beklentim yok güzel olsun yeter. Sonuçta çıktığı gibi oynayamayacağım.

Tahminimce Vice City'de geçecek. Çünkü Rockstar aynı şehirleri hem eski oyun motoruyla ( Renderware ) hem de yeni oyun motoruyla ( RAGE ) yapıyor.

Liberty City = GTA 3 ve GTA 4
San Andreas = GTA SA ve GTA 5

O zaman geriye Vice City kalıyor.

Vice City = GTA VC ve GTA 6

Ve oyun çıktıktan sonra bilgisayar almak isteyen insanlar : "GTA 6 kaldırıyor mu?"

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı