GTA 6'dan beklentiniz nedir?

Açıkçası yeni bir sistem topladım ve RDR2'yi görmeden önceye kadar orta seviye bilgisayarlar da oyunu açar sanırım düşüncesindeydim ki RDR2 sağolsun açamayacağına kanaat getirdim. Yüksek sistem gereksinimi duyacağının beklentisi içerisindeyim. Oyun fiziğinde artış olur umarım.

RDR 2 Öyle ahım şahım bir sistem istemiyor diye biliyorum. Low ayarlarda bile açmıyor mu? Sistemin ne?
Açıkçası yeni bir sistem topladım ve RDR2'yi görmeden önceye kadar orta seviye bilgisayarlar da oyunu açar sanırım düşüncesindeydim ki RDR2 sağolsun açamayacağına kanaat getirdim. Yüksek sistem gereksinimi duyacağının beklentisi içerisindeyim. Oyun fiziğinde artış olur umarım.

Zaten oyun ilk çıktığında en az 250-300 lira arası olacağından hemen almayacağız. Önce İnceleme kanalları, sonra hikaye modu için oynayacak olan youtuberlar aradan 1 yıl geçtikten sonrada bizler.

RDR 2 Öyle ahım şahım bir sistem istemiyor diye biliyorum. Low ayarlarda bile açmıyor mu? Sistemin ne?

Zaten oyun ilk çıktığında en az 250-300 lira arası olacağından hemen almayacağız. Önce İnceleme kanalları, sonra hikaye modu için oynayacak olan youtuberlar aradan 1 yıl geçtikten sonrada bizler.
RX 5600 XT, Ryzen 7 3700X aldım daha gelmedi fakat internetteki testlerde 1080p çözünürlükte yüksek ayarlarda ortalama 54 FPS olması can sıkıyor.

RX 5600 XT, Ryzen 7 3700X aldım daha gelmedi fakat internetteki testlerde 1080p çözünürlükte yüksek ayarlarda ortalama 54 FPS olması can sıkıyor.

Bende kötü sistemin var sandım, okurken içim gitti. Olacak o kadar Oyunun neredeyse her tarafında çim ve ağaçlar var, bunlar yüzünden FPS düşüklüğü normal. Sisteminle oyunun kasmayacağından eminim.

Bende kötü sistemin var sandım, okurken içim gitti. Olacak o kadar Oyunun neredeyse her tarafında çim ve ağaçlar var, bunlar yüzünden FPS düşüklüğü normal. Sisteminle oyunun kasmayacağından eminim.
Yok be şimdiki sistemim kötü 8 yıllık, bunuda zaten ben almadım halamgil 4 sene kullanmıştı içine virüs bulaşıncada silememişler bende bilgisayarla haşır neşir olunca parasını verip almıştık. Ondan önceki 2009'da alınmıştıda parçaları 2006'den çıkmaydı. İkiside casper'dı. Ondan öncede bir bilgisayarım vardı tüplü ekranını hatırlıyorum sadece o zamanlar 4-5 yaşında falandım sanırım. Yıllardır güncel bir sistem istiyordum sadece o da coronaya denk geldi agab. Sanırım tek eskimsi ama güncelimsi iki arada bir derede olan sistemim o tüplüydü.

Açıkçası işlemciye verdiğiniz paradan kısıp ekran kartına yatırsaydınız daha yüksek FPS'lerde oynardınız. Render işi yapmıyorsanız inanılmaz gereksiz o işlemciyi almanız. RTX 2060S kartla 70-100 arası alıyorum ultra ayarlar ve gölgeler vs. dahil açık.

Açıkçası işlemciye verdiğiniz paradan kısıp ekran kartına yatırsaydınız daha yüksek FPS'lerde oynardınız. RTX 2060S kartla 70-100 arası alıyorum ultra ayarlar ve gölgeler vs. dahil açık.
Renderlarda kullanacağım için kısmak gibi bir şansım yoktu maalesef. Zamanı geçince upgrade etmeyi düşünüyorum. Konudanda uzaklaşmamak için, GTA 6'da ibadet etme özellikleri olacak mı acaba? GTA serisi açık dünya oyunu sonuçta canım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı