GTA 6'dan Vice City görüntülü bir görüntü internete düştü

Daha önce başka bir konuda da yazmıştım, şimdiden sistem tahminleri yapmayın. Oyun önce konsollara çıkacak. PC'ye en erken 6 ay sonra gelir.

İşlemci kullanımı yoğun olacak desenize.
5500 kullanan arkadaşlara bol şans diyelim. 😀
Mantıksal bir yaklaşım

CJ gibi odun bir karakter de GTA 6'da olmasın.
Tommy olacak diye duydum

Ondan bahsetmemiştim. Ben büyük binaların olduğu ve parlak/renkli ortamları çok seviyorum hem oyunlarda hem gerçekte, mesela liberty City. GTA 4'ün kötü gri renginden ve optimizasyonundan çok sevmesemde normal de severim, New York gibi şehir ortamlarını severim aslında direkt.
Watchdogs 2 gibi hocam, ben de bayılıyorum

Bu görüntünün eylül-Ekim ayında çekildiği söyleniyor. Öyle demiş sızdıran kişi.

Daha bu görüntülerin yeni GTA oyununa ait olduğu bile kesin değil. Diğeri en azından doğrulanmıştı. Bunda böyle bir şey de yok.
Fragman sızıntısı değil. Aaron Garbut ‘un WFH kitinden çekilmiş bir görüntü. Gerçek olduğu bir çok yabancı mecrada da kanıtlandı.

Son düzenleme:
Mantıksal bir yaklaşım

Tommy olacak diye duydum

Watch Dogs 2 gibi hocam, ben de bayılıyorum

Fragman sızıntısı değil. Aaron Garbut ‘un WFH kitinden çekilmiş bir görüntü. Gerçek olduğu birçok yabancı mecrada da kanıtlandı.

Bilmiyorum olabilir. O zaman eylül veya ekim 2023 yılında çekildiği de doğrudur. Daha yapılacak anlaşılan.

Hatta eski sızıntılarda olan sürüm ile şimdiki atılan sızıntı arasında 100 sürüm fark varmış.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı