GTA 6'dan ne bekliyoruz?

Mafia Remake'i bekliyorum, umarım güzel bir remake yapmışlardır. Mafya temalı oyun oynamayı özledim.
Mafia 3’ü yapan firma yapıyormuş galiba umarım kötü sonuç çıkmaz.
Rockstar GTA V'in üstüne çok bir şey koyamayacağı için GTA 6 yapmama kararı aldı.

Adamlar haklı da zaten. Şu anki teknoloji ile sizin beklediğiniz kadar büyük bir oyun yapamazlar.
Bence GTA 5’in ömrü daha bitmedi 1-2 yıl sonra çıkar GTA 6.

Rockstar GTA V'in üstüne çok bir şey koyamayacağı için GTA 6 yapmama kararı aldı.

Adamlar haklı da zaten. Şu anki teknoloji ile sizin beklediğiniz kadar büyük bir oyun yapamazlar.
GTA 5 eksik bir oyundu aslında. Üstüne kolayca konabilecek şeyler var. Daha iyi bir oyun motoruyla sunucular 100+ yapılabilir en azından.

Hibrit silahlar olmasın örneğin bullpup P90 değil gerçek bildiğimiz FN P90 olsun. Sadece AR-C gibi silahlar değil M4A1 veya HK416 gibi askeri silahlarda olsun. Ayrıca GTA Online'daki gibi giyim olayı daha geniş olsun.

Hibrit silahlar olmasın örneğin bullpup P90 değil gerçek bildiğimiz FN P90 olsun. Sadece AR-C gibi silahlar değil M4A1 veya HK416 gibi askeri silahlarda olsun. Ayrıca GTA Online'daki gibi giyim olayı daha geniş olsun.
GTA Online'daki giyinmeden daha detaylı bir giyinme sunan ben bir oyun görmedim. Zırhı göster, gösterme, gömlek açık olsun kapalı olsun, kravat takınca yaka kısmı düzelsin vb. Varsa söyler misiniz belki kaçırmışımdır. Silahlar da gerçekleştirilebilir dediğiniz gibi ama keşke RDR 2'deki gibi kapasitede gelse.

Yeni konular

Geri
Yukarı