GTA 6'nın ana karakterinin kadın olması daha iyi olmaz mı?

Hocam

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İfrit - Zebani
Arkadaşlar GTA'da hikaye olarak düşündüğümüzde, genel olarak adam vuruyor, polisler ile çatışıyor, gangstercilik yapıyoruz. Bunların hepsini bir de kadın karakter ile birleştirince, size de daha hoş gelmiyor mu? Lara Croft gibi sert ama güzel olması. Yani GTA 5'te Franklin (veya Trevor) yerine hanımefendi oynasa benim daha çok hoşuma giderdi. Umarım GTA 6'da böyle bir şey olur.

Senaryo bazında baktığımız zaman benim açımdan çok keyifsiz olurdu. Cinsiyetçi bir yaklaşım olarak düşünmeyin, sadece suç unsurlarını erkeklerde görmüş olmak ve yukarıda yazdığınız şeyleri genelde erkeklerin yapıyor oluşu gerçekçiliği arttırıyor benim açımdan.

Senaryo bazında baktığımız zaman benim açımdan çok keyifsiz olurdu. Cinsiyetçi bir yaklaşım olarak düşünmeyin, sadece suç unsurlarını erkeklerde görmüş olmak ve yukarıda yazdığınız şeyleri genelde erkeklerin yapıyor oluşu gerçekçiliği arttırıyor benim açımdan.
Biraz daha zevk meselesi olduğunu düşünmeye başladım. Suç işleyen güzel kadın fikri benim daha çok hoşuma gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı