GTA Definitive Edition'ın şu ana kadarki en detaylı grafik karşılaştırması

Bu grafiklerle bu modeller, dokular, animasyonlar çok karikatürize duruyor. Benim beklentimi karşılamadı.
Kesinlikle aynı görüşteyim. Grafikleri falan Fortnite tarzı olmuş. Özellikle GTA 3 oyunndaki ablamız ile abimizin bi sahnesi vardı cidden aşırı iğrenç.

Call of Duty Remastered'ları ile karşılaştırınca Remastered bile demeye şahit ister bu oyunları RDR2 seviyesi Remastered beklemiyordu kimse ama bu kadar da rezil bir şey beklemiyordu.

İnsanların bu olayı neden sürekli bokladıklarını anlamıyorum. Fiyatlandırma bence de fazla ama bence grafiksel değişimler gayet güzel gözüküyor. En azından beni heyecanlandırıyor.

İnsanların bu olayı neden sürekli bokladıklarını anlamıyorum. Fiyatlandırma bence de fazla ama bence grafiksel değişimler gayet güzel gözüküyor. En azından beni heyecanlandırıyor.
Hocam nasıl güzel duruyor ya ciddi olamazsınız. HD Model MOD yapılmış, hatta ondan da kötü duruyor. Gidip bir oyunu modlayıp, remastered yaptık desen daha iyi olur.

İşte orijinal versiyonla yeni versiyonunun kıyaslandığı ilk videolar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Grafiklere biraz daha çalışmalılar bence.

Gayet de yeterli ve güzel olmuş tek sorun var çok pahalı ama gerçekten Rockstar yine yapmış yapacağını.
Sadece biraz daha çalışmaları lazım.

Geri
Yukarı