GTA devri bitti mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Cyberpunk 2077 piyasaya sürüldü. Millet Cyberpunk 2077'ye sardı. Sizce GTA bitti mi? Yoksa 15 Aralık'ta GTA Online Update'i geldikten sonra Rockstar'ın hamlesi işe yarayıp Cyberpunk oynanışları düşecek mi? Düşünceleriniz?

GTA devri bitmez bence.

Evet bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Cyberpunk 2077 piyasaya sürüldü. Millet Cyberpunk 2077'ye sardı. Sizce GTA bitti mi? Yoksa 15 Aralık'ta GTA Online Update'i geldikten sonra Rockstar'ın hamlesi işe yarayıp Cyberpunk oynanışları düşecek mi? Düşünceleriniz?
GTA ile Cyberpunk 2077'yi aynı kefeye koymamak lazım. İkisi farklı oyunlar.

İkisi de bambaşka oyunlar. Her şeyi karşılaştırıp birini göğe çıkarıp, diğerini gömme merakınız nereden geliyor sizin? GTA serisi yıllardır piyasada ve kendini kanıtlamış bir seri. Cyberpunk ise henüz taze ve geleceğinin olup olmayacağı önümüzdeki aylardaki başarılarına kalıyor.

İkisi de ilgimi çekiyor. Kendi çapımda eğlenmek için oyun oynayan biri olarak ikisini de alıp oynarım, bana ne kimin kime üstün geldiğinden. Oyun beni eğlendirebiliyorsa isterse 0 puan alsın, kimin umurunda?

Benim bildiim başka bir adaya gitme imkanı diye gösteriyordu fragmanda. Bu GTA tarihinde ilk Update ile başka bir mekan açılması. Soygunda eğlenceli olursa(bence olur çünkü offlinede bile çok iyi) tekrar oynanabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı