Korsan Oyun Devri Bitiyor mu?

• Konuyu başlatan Ctvxn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 95
  • Görüntüleme 19B

Korsan Oyun Oynuyor musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    378
Bildiğiniz gibi Call of Duty Modern Warfare hala kırılamadı, oyun hikaye modunda bile internet gerektiriyor ve bu yüzden kırılmayacağını söyleyenler var, eğer diğer oyun firmalarıda bunu yaparsa korsan devri bitebilir. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?
Yukarıya bir anket bıraktım, isterseniz katılabilirsiniz.
İnternet bağlantınız olmadan açamıyorsunuz. Korsan devri artık sona yaklaşıyor iyide oluyor.

Bir ara bir oyunu kıramıyorlardı hangi oyun hatırlamıyorum böyle 1 ay olmuştu halen ses yoktu oyundan, dediler korsan devri bitti, CPY el attı çözüldü olay. Ben bu korsan oyun muhabbetinin biteceğini sanmıyorum. Ona da çözüm bulurlar tahminimce.

Ayrıca singleplayer internet isteme saçmalığı nedir? Yahu ben oyuncularla mı oynuyorum sanki yapay zekalar ile oynuyorum. İnternet hadi diyelim yok, singleplayer bile mi oynayamayacağız?
Hala Need For Speed 2015 kırılmadı diye biliyorum üstünden kaç sene geçti.

Her alanda çevrim içi abonelik hizmetleri yaygınlaşmış durumda, bulut tabanlı oyun platformları ise gün geçtikçe yaygınlaşıyor.
Korsan oyun,film,müzik devri son bulmaz belki ama gün gelecek bu abonelik hizmetlerinden ötürü bir anlamı da kalmayacak artık.

Sadece COD'a odaklanmayın, Borderlands 3 daha yeni kırıldı çıktıktan 46 gün sonra.

Bence yeni çıkan oyunlar paralı eski devirde kalanlar(Battlefield 2-3 ve CS 1.6 gibi) bedava olsa çok güzel olur.

Online bağlantı istemek şuan mantıklı, SimCity için istediler o zaman pek yaygın değildi ayrıca kota sınırı vardı. Fakat artık günümüz itibari ile online bağlantı zorunlu hale gelse mantıklı olacak. Çoğumuzun evinde artık internet var. Crack bitermi belki biter. Ama oyun fiyatlarında ciddi şekilde artıyor.

Geri
Yukarı