Oyun GTA IV: Complete Edition 32.70 TL

Yeniden bu fiyatta. Steam üzerinde 32.70 TL'ye düşmüş. Oynamak isteyenler alsın bence bu fiyata alınabilecek nadir efsane oyunlardan.

Steam versiyonu çok sıkıntı bilgisayarın ekranını bozmuştu hatta bunula ilgili bir konuda açmıştım crack versiyonu daha stabil onu indirin derim.

Kesinlikle alınır çok muhteşem bir oyundur hocam. Optimizasyon sorunları çok çok kötü olmasa da kötü, fanlarının yaptığı FPS arttırıcı modları kullanırsanız rahat rahat oynarsınız.

Bence optimizasyon sorunlu diyenler abartılı ben hem GTA 5 hem de GTA 4 oynuyorum GTA 5'te drop yememe rağmen yollar kaybolmasına rağmen GTA 4'te hiçbirini yaşamadım. Arada küçük buglar oluyor ama sanırım GTA serilerin Steam versiyonları küçükte olsa bug varmış.

Bence optimizasyon sorunlu diyenler abartılı ben hem GTA 5 hem de GTA 4 oynuyorum GTA 5'te drop yememe rağmen yollar kaybolmasına rağmen GTA 4'te hiçbirini yaşamadım. Arada küçük buglar oluyor ama sanırım GTA serilerin Steam versiyonları küçükte olsa bug varmış.
Hocam abartı olduğunu düşünüyorsanız herhangi bir arama motoruna "GTA 4 optimization" yazın.

Oyunun Türkçesi var mı? Oyunun teması karanlık deniyor, sıkar mı?
Türkçe yama bulabilirsiniz internetten temasını grafik modları ile güzel bir değişime uğratabilirsiniz ama sıkacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı