Oyun GTA IV: Complete Edition 32.70 TL

Almayın aldırmayın kardeşim, oyun başyapıt ona sözüm yok, Steam hesabımda 3 saat oynamam var ama gel gör ki o 3 saat sadece oyunu açmakla geçti, sonra da vazgeçtim zaten. PC'de oyun acilmiyor, Rockstar Launcher ekranı dönüp duruyor, çözümünü bilen varsa bana söylesin çünkü tamı tamına 3 yıl bunun çözümünü araştırdım.

Bende de tam bu durum oldu.

Almayın aldırmayın kardeşim, oyun başyapıt ona sözüm yok, Steam hesabımda 3 saat oynamam var ama gel gör ki o 3 saat sadece oyunu açmakla geçti, sonra da vazgeçtim zaten. PC'de oyun acilmiyor, Rockstar Launcher ekranı dönüp duruyor, çözümünü bilen varsa bana söylesin çünkü tamı tamına 3 yıl bunun çözümünü araştırdım.

Hocam adamlar VPN ile Rockstar Launcher'e bir kere girip VPN'i kapatıp tekrar oyuna girip çözüyorlar. Bende öyle yapmıştım.

Yeniden bu fiyatta. Steam üzerinde 32.70 TL'ye düşmüş. Oynamak isteyenler alsın bence bu fiyata alınabilecek nadir efsane oyunlardan.

Arkadaşlar Steam uzerinden almayin RTX3050 Ti da bile oyun stabil degil optimizasyon sorunu var onu bilerek alin.

Yeni konular

Geri
Yukarı