Oyun GTA IV: Complete Edition 32.70 TL

kimisi alın diyor kimisi de Steam deki sıkıntılı diyor.Steam daki yorumlar da benzer, oyun fiyatı iyi ama sıkıntı çektikten sonra neye yarar? zaten rockstar belki de o yüzden bu sıkıntılı hurdayı olabildiğince elden çıkarmak için 32 liraya kadar düşürdü,vazgeçtim almıyorum.

kimisi alın diyor kimisi de Steam deki sıkıntılı diyor.Steam daki yorumlar da benzer, oyun fiyatı iyi ama sıkıntı çektikten sonra neye yarar? zaten rockstar belki de o yüzden bu sıkıntılı hurdayı olabildiğince elden çıkarmak için 32 liraya kadar düşürdü,vazgeçtim almıyorum.
Sırf merakımdan tekrar indirdim sadece denemek için sorun var mı diye. En üst ayarlarda nadir takılmalar yaşayarak 150-200 FPS ile oynuyorum. Belli olmuyor hangi sistemde sorun çıkacağı.

Bence optimizasyon sorunlu diyenler abartılı ben hem GTA 5 hem de GTA 4 oynuyorum GTA 5'te drop yememe rağmen yollar kaybolmasına rağmen GTA 4'te hiçbirini yaşamadım. Arada küçük buglar oluyor ama sanırım GTA serilerin Steam versiyonları küçükte olsa bug varmış.

Katılıyorum hocam abartılıyor.

Almayın aldırmayın kardeşim, oyun başyapıt ona sözüm yok, Steam hesabımda 3 saat oynamam var ama gel gör ki o 3 saat sadece oyunu açmakla geçti, sonra da vazgeçtim zaten. PC'de oyun acilmiyor, Rockstar Launcher ekranı dönüp duruyor, çözümünü bilen varsa bana söylesin çünkü tamı tamına 3 yıl bunun çözümünü araştırdım.

Geri
Yukarı