GTA IV Remastered hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Böyle bir şey yok, kim doğruladı kaynak göster. GTA IV'ün yeniden düzenlenmiş hali falan da çıkmayacak.

Zaten GTA IV'ün yeniden düzenleneceği falan yok, konu sahibi bu bilgiyi nereden edindi bilmiyorum ama böyle bir söylenti bile yok.

Hocam metni düzenlerken orayı düzenlemeyi unutmuşum bende şimdi fark ettim kusura bakmayın. RDR 1'in kesinliği yok.
GTA 4'ün birçok yerde sosyal mecrada söylentileri mevcut. Adı üstünde söylenti. Ayrıca Rockstar Games GTA 4'ün Remastered versiyonu çıkmayacak vs. diye bir açıklamada bulunmadı. Siz nasıl bu kadar eminsiniz çıkmayacağına elinizde bilgi var sanırsam.

Ayrıca Rockstar Games GTA 4'ün yeniden düzenlenmiş versiyonu çıkmayacak vs. diye bir açıklamada bulunmadı.

Rockstar ne zaman bu tür bir açıklama yaptı ki? GTA Trilogy Definitive çıkmadan aylar önce sızdırıldı ve buna rağmen Rockstar çıkıp açıklama yapmadı, olmayan bir yeniden düzenleme hakkında neden açıklama yapsınlar?

GTA 4'ün birçok yerde sosyal mecrada söylentileri mevcut.

Ben hiçbir yerde böyle bir söylenti görmedim. Bu tip şeyler forumlarda falan hep konuşulur, sen de oralardan duydun sanırım. Ancak GTA IV'ün yeniden düzenlenmiş sürümüne dair en ufak bir bilgi bile yok.

Olasalık üzerinden değerlendirirsek kulaktan dolma kelimeler tabii bunlar, ama gelirse eğer vasat çıkacağına o kadar eminim çünkü GTA Trilogy belasın'dan sonra Rockstar'ın bu işe ben şahsen kalkışacağına düşünmüyorum hazır RDR 3 çalışmaları başlamışken çok zor bir ihtimal hocam bu düşünce bana kalırsa fakat eğer ki oldu düşük ihtimalle Definitive Edition gibi vasat olacağı kesin Rockstar tekrar aynı hatayı tekrarlayacağını zannetmiyorum bu sefer firma ismi zedelenecek ve oyun alım işlemelerine düşmeye sebebiyet olacak Rockstar'dan bahsediyoruz ki bu firma GTA V ve RDR2 ile büyük sayıda satış gerçekleştirmiş firma zarar görsün ister mi? İstemez.

GTA'yı RDR'yi falan boşverin Max Payne Remastered bekliyorum ben, kimse de konuşmuyor ama bence gelirse efsane olur. Ha bu arada GTA IV Remastered gelmesi gerekecek kadar eski bir oyun değil bence de.

GTA IV'ün grafiklerden daha çok optimizasyon sıkıntısı var. 3300X ve 6600 XT ile oynayamıyorum arkadaş araç sürerken kamerayı çeviriyorum 35 FPS. Doğru düzgün bir çaresi de yok.
En büyük sorunu bu maalesef. Eğer remastered versiyonu çıkarsa bunada bi el atarlarsa çok iyi olur.

Geri
Yukarı