Çözüldü GTA IV Türkçe yama yüklerken yazılar kayboldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

swysq

Hectopat
Geçen gün GTA 4 indirmek istedim hikaye modunu bitirmek istiyordum bu yüzden anlamak için Türkçe yama kurmaya karar verdim birkaç Türkçe yama kurdum fakat onlarda karakter sorunu çıktı ve yamaları sildim yamaları sildikten sonra yazılar yerine saçma sapan şekiller çıkmaya başladı oyunda sonra başka bir Türkçe yama kurdum ve karakter sorununu hallettim fakat bu seferde oyun içi yazılar gözüküyor ama ana ekrandaki yazılar gözükmüyor. Hiçbir şekilde ayarlara giremiyor dili değiştiremiyor ve oyunu ALT+F4 Yapmadan kapatamıyorum. Ekran görüntülerini aşağıya bıraktım. Bu hangi dosyadan kaynaklanıyor olabilir? Ve bu dosyanın orijinalini nereden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (625).png
    Ekran Görüntüsü (625).png
    265,6 KB · Görüntüleme: 274
  • Ekran Görüntüsü (624).png
    Ekran Görüntüsü (624).png
    33 KB · Görüntüleme: 228
  • Ekran Görüntüsü (622).png
    Ekran Görüntüsü (622).png
    121,1 KB · Görüntüleme: 192
  • Ekran Görüntüsü (623).png
    Ekran Görüntüsü (623).png
    331,5 KB · Görüntüleme: 223
Çözüm
Geçen gün GTA 4 indirmek istedim hikaye modunu bitirmek istiyordum bu yüzden anlamak için Türkçe yama kurmaya karar verdim birkaç Türkçe yama kurdum fakat onlarda karakter sorunu çıktı ve yamaları sildim yamaları sildikten sonra yazılar yerine saçma sapan şekiller çıkmaya başladı oyunda sonra başka bir Türkçe yama kurdum ve karakter sorununu hallettim fakat bu seferde oyun içi yazılar gözüküyor ama ana ekrandaki yazılar gözükmüyor. Hiçbir şekilde ayarlara giremiyor dili değiştiremiyor ve oyunu ALT+F4 Yapmadan kapatamıyorum. Ekran görüntülerini aşağıya bıraktım. Bu hangi dosyadan kaynaklanıyor olabilir? Ve bu dosyanın orijinalini nereden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Oyunceviri bu işte çok başarılı bir de onların Türkçe yamasını deneyin. Ana Sayfa.

Oyunceviri bu işte çok başarılı bir de onların Türkçe yamasını deneyin. Ana Sayfa.

Çözüm
Değişen birşey yok bana orijinal text klasörü lazım temiz yama kurulumu yapmak için nerden bulabilirim ?
ben oyunceviriden yapmıstım cevirisini indirme olarakta fitgirlden indirdim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı