GTA IV Windows 10'da stabil mi?

Berkay Bilir

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, GTA IV Complete Edition Windows 10'da stabil çalışıyor mu? Eskiden açılmıyordu, tekrar satın alıp iade etmek istemediğim için önce sormak istedim.
Ekran görüntüsü 2021-03-30 094718.png

Geçtiğimiz ay oynayıp bitirdim. Final sahnesindeki bug dışında bir sorunla karşılaşmadım.

Bahsettiğim sorun; ( Spoiler içerir. )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ek olarak, şöyle de bir sorun vardı. Burayı da FPS'i 60'a sabitleyerek düzeltmiştim ama şöyle de bir düzeltme yöntemi var. (Spoiler)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben hiç bir problemle karşılaşmamıştım oynarken. Gayet stabildi, ne bir hatayla karşılaştım ne de bir glitchle. Hatta hiç FPS düşmesi de olmadı. Evet Windows 10'da oynadım.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar, öyleyse satın alıyorum.
Geçtiğimiz ay oynayıp bitirdim. Final sahnesindeki bug dışında bir sorunla karşılaşmadım.

Bahsettiğim sorun; ( Spoiler içerir. )

Ek olarak, şöyle de bir sorun vardı. Burayı da FPS'i 60'a sabitleyerek düzeltmiştim ama şöyle de bir düzeltme yöntemi var. (Spoiler)

Tamamdır bunları kaydediyorum, teşekkürler.

Geri
Yukarı