GTA IV'de Finish Him başarımı nasıl alınır?

403052

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-
Ana sistem: Ryzen 5 5600, MSI GT 1030 GDDR5, 8 GB DDR4 RAM, MSI B550M PRO-VDH WIFI, 480 GB KIOXIA SATA SSD, MSI A750GL 750W, MSI M100R

İkinci sistem: i3 540, ASUS HD 5450 1 GB, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ASUS P7H55M-LX , 256 GB Patriot SSD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU

Üçüncü sistem: Pentium E6500, G41 Onboard GPU, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ECS G41T-M7, 250 GB HDD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU
-
Bu başarım için günlerdir uğraşıyorum. İnternetteki tonla rehberden hiçbir şey anlamadım. Savaş mekaniklerini hiç kavrayamadım. Bu başarımı nasıl yapabilirim?

Bu başarım için günlerdir uğraşıyorum. İnternetteki tonla rehberden hiçbir şey anlamadım. Savaş mekaniklerini hiç kavrayamadım. Bu başarımı nasıl yapabilirim?

Hocam şu anlaşma ya da intikam alma görevinde çok zorlandığım için can hilesi yazmıştım ben orada bloke olmuştu galiba bir görevdeyken can hilesi yazmaman gerekiyor ama tam emin değilim.

Hocam şu anlaşma ya da intikam alma görevinde çok zorlandığım için can hilesi yazmıştım ben orada bloke olmuştu galiba bir görevdeyken can hilesi yazmaman gerekiyor ama tam emin değilim.

Alakası yokmuş 4 dakika içinde 10 tane adamı yakın dövüşle öldürmeniz gerekiyor. Bende var mı diye bakarken gördüm. Benim bahsettiğim başka bir şey muhtemelen.

Hocam şu anlaşma ya da intikam alma görevinde çok zorlandığım için can hilesi yazmıştım ben, orada bloke olmuştu galiba bir görevdeyken can hilesi yazmaman gerekiyor ama tam emin değilim.
Oyuna başladığımdan beri hiçbir hile kullanmadım. Hatta GTA IV'ün hiçbir hile kodunu bilmiyorum :)
Alakası yokmuş 4 dakika içinde 10 tane adamı yakın dövüşle öldürmeniz gerekiyor. Bende var mı diye bakarken gördüm. Benim bahsettiğim başka bir şey muhtemelen.
4 dakika içerisinde 10 adamı yakın dövüş ile öldürmek çok zor. Zaten 4-5 tane anca öldürünce polis gelip engel oluyor. Helikopter turlarının orada yapmaya çalışıyorum. Videolarda hep konsoldan oynadıkları için fonksiyonlar farklı sanırım. Mesela ben dövüşteyken karşı taraf yumruk atınca eğilemiyorum. Neredeyse her vuruşum da onlarda olduğu gibi karşı tarafın yarı canını götürmüyor.

Oyuna başladığımdan beri hiçbir hile kullanmadım. Hatta GTA IV'ün hiçbir hile kodunu bilmiyorum :)

4 dakika içerisinde 10 adamı yakın dövüş ile öldürmek çok zor. Zaten 4-5 tane anca öldürünce polis gelip engel oluyor. Helikopter turlarının orada yapmaya çalışıyorum. Videolarda hep konsoldan oynadıkları için fonksiyonlar farklı sanırım. Mesela ben dövüşteyken karşı taraf yumruk atınca eğilemiyorum. Neredeyse her vuruşum da onlarda olduğu gibi karşı tarafın yarı canını götürmüyor.

Hocam onu oyunun başındaki görevlerden birinde öğretiyordu ben oyunu en son ocakta oynamışım onda da tbogt DLC'sini bitirdim de hatırlamıyorum maalesef.

4 dakika içerisinde 10 adama geri saldırmanız (yumruğundan sakınıp geri vurmanız lazım). GTA Series Videos bununla ilgili bir video yapmıştı. Bu kanalın Finish him Achivementsyazarak bulabilirsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

4 dakika içerisinde 10 adama geri saldırmanız lazım. GTA Series Videos bununla ilgili bir video yapmıştı. Bu kanalın Finish him Achievement GUI'de yazarak bulabilirsin.
Şu videodan mı bahsediyorsunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ben de başarımı anlayamayınca ilk bu videoya baktım. Ama benim vuruşlarım bu videoda olduğu gibi karşı tarafın yaklaşık yarı canını götürmüyor. Sanırım oyunun yakın dövüş mekanikleriyle ilgili bir eksiğim var.

Şu videodan mı bahsediyorsunuz?
Ben de başarımı anlayamayınca ilk bu videoya baktım. Ama benim vuruşlarım bu videoda olduğu gibi karşı tarafın yaklaşık yarı canını götürmüyor. Sanırım oyunun yakın dövüş mekanikleriyle ilgili bir eksiğim var.

Bende konsolda bu başarımla uğraşıyordum fakat kötü bir kontrolcü kullandığım için zorlandım ve en sona bırakmaya karar verdim. Karşınızdaki yapay zekaya odaklanarak (Ortada yuvarlak çıkmalı) o tam yumruk veya tekme atacakken siz bir tuşa basarak çömelip saldırıyı engelleyip geri saldırmalısınız. Evet olması gerekenden çok daha zor bir başarım.

Ben de konsolda bu başarımla uğraşıyordum fakat kötü bir kontrolcü kullandığım için zorlandım ve en sona bırakmaya karar verdim. Karşınızdaki yapay zekaya odaklanarak (ortada yuvarlak çıkmalı) o tam yumruk veya tekme atacakken siz bir tuşa basarak çömelip, saldırıyı engelleyip geri saldırmalısınız. Evet olması gerekenden çok daha zor bir başarım.
Ancak benim saldırılarım karşı tarafa çok az hasar veriyor. Çömelme olmadan yine geri kaçarak kurtarıyorum bir şekilde ama karşı tarafa az hasar vermem sıkıntı oluyor. Sinirlenip Alt + F4 atıp atıp geri açıyorum oyunu. Ne illet bir başarımmış bu :)

Yeni konular

Geri
Yukarı