GTA IV'in bazı konularda GTA V'den güzel olması

Arkadaşlar bu mu gerçekçi? :FD:Gfd:gf:D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valla hocam bizler objektif değerlendiririz. Söz konusu standart ise hiç bulaşmayın zira siz zararlı çıkarsınız. :)

Öte yandan GTA 4, klavye mouse ile daha zor oynanan bir yapıya sahiptir. 👋🏼
Çünkü oyun tamamen konsola uygun yapılıp, PC'ye port edilmiştir.

Karakter hareketlerinin kötülüğü ve sizin karakteri yönlendirme başarısızlığınız demek ki aim konusuna da yansımış. :)

Saygılarımla. 🌹

Bunun teknik olaylarla ilgisi yok oyun çoğu anlamda başarısız. Ben oturup oynarken rahat ediyor muyum? Hayır. Öyleyse başarısız. FPS oyunlarını bile Gamepad'le oynamayı tercih ederken GTA IV oynanabilir bir yapıya sahip değil. Modsuz oynanmıyor bile. Ulan oyunda Anti Aliasing yok. :D

GTA 4 seriyi tamamiyle değiştirdi ondan önceainde oyun dünyasının gerisindeydi ( San Andreas ve Half-Life 2 bariz fark var)
GTA 4 iyi olsa da kötü olsa da GTA 3 nasıl devrim olduysa seride GTA 4'te seri içinde devrimdi.

2005 yapımı GTA SA o leş fiziklerle bile daha rahat kontrollere sahip.

RDR2, GOW, Uncharted, TLOU hatta COD oyunlarını bile Gamepad'le bitirmiş birisi olarak GTA IV'te kafayı yiyip klavye fareyle bitirdim. Oyundaki savaş mekanikleri, aim desteği berbat. Bu oynanış sizi memnun ettiyse standartlar düşüktür. :p
Daha rahat kontrollere sahip diye daha mı iyi?

Şehrin ortamı sarıyordu. GTA 4 ve GTA 5 harika oyunlar. Her konuda taraftarlık yapmasanız olmaz zaten. Lafım konuyu açan arkadaşa değil.

Vallahi hocam bizler objektif değerlendiririz. Söz konusu standart ise hiç bulaşmayın zira siz zararlı çıkarsınız. :)

Öte yandan GTA 4, klavye mouse ile daha zor oynanan bir yapıya sahiptir. 👋🏼
Çünkü oyun tamamen konsola uygun yapılıp, PC'ye port edilmiştir.

Karakter hareketlerinin kötülüğü ve sizin karakteri yönlendirme başarısızlığınız demek ki aim konusuna da yansımış. :)

Saygılarımla. 🌹

Tüm Rockstar oyunları konsola uygun yapılıp sonra PC'ye port ediliyor zaten. Siz fazla fanboysunuz GTA 4 konusunda. Önceki mesajınızda oyuncuların puanı önemli dediniz GTA 5'in puanı daha yüksek. Ben 2 oyunu da severek oynadım ama daha karanlık havası var ve daha gerçekçi diye oyunu övecekseniz hiç övmeyin daha iyi. GTA oyunlarının ana amacı gerçekçilik değil. Zaten GTA 4'te gördükleri üzerine bir daha öyle bir oyun yapacaklarını sanmıyorum.

Tüm Rockstar oyunları konsola uygun yapılıp sonra PC'ye port ediliyor zaten. Siz fazla fanboysunuz GTA 4 konusunda. Önceki mesajınızda oyuncuların puanı önemli dediniz GTA 5'in puanı daha yüksek. Ben 2 oyunu da severek oynadım ama daha karanlık havası var ve daha gerçekçi diye oyunu övecekseniz hiç övmeyin daha iyi. GTA oyunlarının ana amacı gerçekçilik değil. Zaten GTA 4'te gördükleri üzerine bir daha öyle bir oyun yapacaklarını sanmıyorum.

Onu diyen ben değilim. Daha kendiniz ne yazdınız onun farkında değilsiniz. 🤏🏼

Olan gerçekleri söylüyoruz. 🤷‍♂️

Bakın bakalım paun önemli mi demişim size? 🎭

Milletin puanlamasına, milletin fikrine göre mi hareket edeceğiz hocacğım? 🎭

Dediğiniz gibi esas husus biricik olan bizlerin aldığı keyiftir.
✍🏼

Metacritic puanları öyle düşünmüyor. Ben GTA 5'ten daha çok zevk aldım ama ikisi de ortalamanın kat kat üstünde oyunlar.

Söyleyen sizsiniz. :)

Geri
Yukarı