GTA IV'te ENB Modu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayarlar şu şekilde ve en az 22-23 FPS alıyorum.

0dBLYpP.jpg

GTA 4'ü kaldırmamış olsaydım denerdim :) Güzel konu olmuş. Oyunlarda bazen değişiklik yapmak iyidir.

Bunları yani linktekileri indirdikten sonra oyun içine nasıl kuruyorsunuz bende yapmak istiyorum aam daha önce hiç yapmadım açıklar mısınız. Bide GTA4'ü öyle böyle oynatan bir sistemim var bu grafikler dahada zorlar mı? :)

Mesela ben şimdi bunu indirdim nasıl kurucam sırayla açıklar mısınız? :)

- - - Güncellendi - - -

Yok mu cevap yazacak :)

- - - Güncellendi - - -

Cevap...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunları yani linktekileri indirdikten sonra oyun içine nasıl kuruyorsunuz bende yapmak istiyorum aam daha önce hiç yapmadım açıklarmısınız. Bide GTA4'ü öyle böyle oynatan bir sistemim var bu grafikler dahada zorlarmı? :)

Mesela ben şimdi bunu indirdim nasıl kurucam sırayla açıklarmısınız? :)

- - - Güncellendi - - -

Yokmu cevap yazacak :)

- - - Güncellendi - - -

Cevap...

Bu blog yazıma bakarak nasıl mod yapacağını öğrenebilirsin. Ayrıca sistemini neden yazmadın?

- - - Güncellendi - - -

Bu arada yeni birkaç araç ekledim oyuna. Eğer sisteminiz çok güçlü değilse beni yaptığım gibi en fazla 10-15 tane araba ekleyin. Eğer daha fazla Texture'lar çok geç yükleniyor ve oyunun zevki kalmıyor.

Görseller:

K23GQdFl.jpg
2jpkq2Zl.jpg

jjOdNF3l.jpg
tHqDtLsl.jpg

Yani zaten öyle böyle oynuyoruz düşük ayarlarda 40 fps yazıyor oyunun kendi benckhmark testinde ama araçla mesela bi yere dönerken çevrede hafiften bi takılma olduğu fark ediliyor. :)

Video da hazır :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı