GTA IV'te ENB Modu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
HD4600 ile normal şartlarda oynaman gerek ama söz konusu oyun bir konsol portu. Ah ulan ah, GT420m ile GTA IV'te grafikleri iyice kısıp 30 frame almaya çalıştığım günler geldi aklıma :D ENB modu da baya güzelmiş.

Ben ENB by vucko 5k modunu yükledim. Benim GTA4 1.0.7.0 patch olduğu için erorr verdi. Sanırım mod sadece 1.0.4.0 patch-da çalışyor. 1.0.4.0 patch nereden indiriyim?

Google'da aratmayı deneyin bence.

Google'da aratmayı deneyin bence.
Yapdım. İlk önce oyunu yeniden yükledim sonra internetden 1.0.4.0 patch buldum yükledim. Bazı forumlarda okudum patchları sıra sıra yüklemeliymişim amma ben sadece 1.0.4.0 yükledim bir sorun olmadı, gelecekte bir sorunla karşılaşır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapdım. İlk önce oyunu yeniden yükledim sonra internetden 1.0.4.0 patch buldum yükledim. Bazı forumlarda okudum patchları sıra sıra yüklemeliymişim amma ben sadece 1.0.4.0 yükledim bir sorun olmadı, gelecekde bir sorunla karşılaşırmıyım?

Hayır. Kendinden önceki diğer güncellemeleri de içermekte :)

Hayır. Kendinden önceki diğer güncellemeleri de içermekte :)
5k mod yükledim çok iyi oldu ve acayip kastı :(. Bana bir kaç tane araba link verir misin? Senin zevkin çok iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar konuyu hortlatacağım fakat bi sorum var. Bu araba yamalarını oyuna nasıl ekleyebilirim?

Bunun için yeni bir konu açın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı