GTA IV'te ENB Modu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden pes edesiniz ki? Oyunu 1.0.4.0 sürümü ile kullanın, malum Razor'ın crack'ini kullanın. Olay günlüğü kapalı olsun ancak gamebooster programını kullanmayın. Sorun devam ederse beta sürücüyü kaldırıp tam sürümü yükleyin. Ayrıca 1.0.4.0 sürümünü kullanmanız için oyunu silip yüklemeniz gerek. Oyunu da IOBit Uninstalller programı ile tamamen silin. Korsan alınca işler birbirine giriyor ama bu dediklerim işinize yarar. Bir de oyunu en son ayarlarda oynamaya çalışmayın. Nasıl bir optimize sorunu olduğunu biliyorsunuz zaten.

Sanki gece yaptıklarımı görmüş gibi konuştunuz :D Oyunu kaldırıp baştan yükledim, 1.0.4.0 patchini ve crack işini hallettim. Olay günlüğü her zaman kapalı, gamebooster açmadan girdim. Yine aynıydı, hatta daha berbattı :D Ayrıca ne yazık ki 700 serisi için Whql sürüm yok. 320.49 olarak gösteriliyor ama hiç bir 700 serisine uyumlu değil. Siz de benim neden korsan kullandığımı anlıyorsunuzdur sanırım. Şimdi ben bu oyunu almaya korkarım, yine aynı problemleri yaşarsam diye. Oyunu çok seversem zaten orijinal alacaktım. Artık güvenim kalmadı :D

Sanki gece yaptıklarımı görmüş gibi konuştunuz :D Oyunu kaldırıp baştan yükledim, 1.0.4.0 patchini ve crack işini hallettim. Olay günlüğü her zaman kapalı, gamebooster açmadan girdim. Yine aynıydı, hatta daha berbattı :D Ayrıca ne yazık ki 700 serisi için Whql sürüm yok. 320.49 olarak gösteriliyor ama hiç bir 700 serisine uyumlu değil. Siz de benim neden korsan kullandığımı anlıyorsunuzdur sanırım. Şimdi ben bu oyunu almaya korkarım, yine aynı problemleri yaşarsam diye. Oyunu çok seversem zaten orijinal alacaktım. Artık güvenim kalmadı :D

Sanırım düşündüğüm hatayı alıyorsunuz yüklemeye kalkışırken. Ben de bilgisayarımı aldığımda GT 650M yeni çıkmıştı. Şu makaleyi incelerseniz sürücünüzü yükleyebilirsiniz :)

NVIDIA Grafik Kartı Sürücüsü Yükleme Problemleri ve Çözümü | enpedi

Sanırım düşündüğüm hatayı alıyorsunuz yüklemeye kalkışırken. Ben de bilgisayarımı aldığımda GT 650M yeni çıkmıştı. Şu makaleyi incelerseniz sürücünüzü yükleyebilirsiniz :)

NVIDIA Grafik Kartı Sürücüsü Yükleme Problemleri ve Çözümü | enpedi

Maalesef burayı da uyguladım :D Bunu yaptığımda ekran yanıp sönmeye başladı ve doğru yaptığımdan emindim. Sonra beta driver çıkınca önemsemedim kaldı. Yeni driver en geç 1 ay içinde çıkar herhalde. Ama çok da etkisi olacağını sanmıyorum açıkçası :D

Maalesef burayı da uyguladım :D Bunu yaptığımda ekran yanıp sönmeye başladı ve doğru yaptığımdan emindim. Sonra beta driver çıkınca önemsemedim kaldı. Yeni driver en geç 1 ay içinde çıkar herhalde. Ama çok da etkisi olacağını sanmıyorum açıkçası :D

Her neyse, yeni sürücüyü bekleyin o zaman :D

Biri benim için ENB by vucko 5k modunu yükleyip resimlerini koyarmı ve nasıl koyduğunu söylesin ve ya videolu anlatım koysun. Bu arda resimleri hangi program ile çekiyorsunuz?

Oy oy oy içim gitti resimlere bakarken, ben GTA IV indirmeye gidiyorum (STEAM!), tabi HD4600 kaldırır mı bilmiyorum. :D

Biri benim için ENB by vucko 5k modunu yükleyip resimlerini koyarmı ve nasıl koyduğunu söylesin ve ya videolu anlatım koysun. Bu arda resimleri hangi program ile çekiyorsunuz?

Birçok modun da yapıldığı gibi indirdiğiniz dosyaları oyunun bulunduğu dizine atmanız yeterli. İndirdiğinizde içinde açıklama ile de gelir zaten. Dosyaları değiştirmeden önce yedeklerini almanızı tavsiye ederim. Bu blog konum da size yardımcı olacaktır. Çünkü grafik yamalarının çoğu aynı mantık. Daha önce de Vucko 7.0 kullandığımı hatırlıyorum. Bir değişiklik yok. Fotoğraflar ve videoları ise Fraps programı ile çekiyorum.

Oy oy oy içim gitti resimlere bakarken, ben GTA IV indirmeye gidiyorum (STEAM!), tabi HD4600 kaldırır mı bilmiyorum. :D

Biliyorsunuz zaten oyunda o kadar optimizasyon sorunu var ki neyin kaldırıp kaldıramayacağını söyleyemiyorum :D

Biliyorsunuz zaten oyunda o kadar optimizasyon sorunu var ki neyin kaldırıp kaldıramayacağını söyleyemiyorum :D

1.0.7.0 ile yinede çoğu hata giderildi. Ben ENB yamaları kurunca oyun mahvoldu. :(

Ben ENB by vucko 5k modunu yükledim. Benim GTA4 1.0.7.0 patch olduğu için erorr verdi. Sanırım mod sadece 1.0.4.0 patch-da çalışyor. 1.0.4.0 patch nereden indiriyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı