Çözüldü GTA IV'ü hala Online oynamanın bir yolu var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

StreetMan

Hectopat
Başlıkta gördüğünüz gibi hala oynamanın bir yolu var mı? Yabancı kanalların hala oynadığını gördüm. Ama nasıl girildiğini anlatan bir kanal bulamadım.

Çözüm
GTA Connected indirerek veya oyunu 1.0.8.0 sürümüne downgrade ederek hala online oynanabiliyor oyun.
Downgrade yoluyla yaparsanız normalde nasıl giriyorsanız öyle giriyorsunuz (Telefonu aç Multiplayer'ı seç vs.) lakin GTA Connected'ın kendine has launcher'ı var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodan oyunu downgrade edebilirsiniz görülen hataların çözümleri videonun açıklama kısmında bulunuyor.

2 yoluda deneyerek online oynadım ve hangisi daha iyi diye sorarsanız sanırım GTA Connected derim çünkü sadece bende mi oluyor bilmiyorum ama normal telefondan girdiğimiz Online'da "Unable to Connect Game Session." denen bir hatayı alıyorum.
Oyunu orijinal satın al hikaye modunda telefonu aç Online karakterini ayarla gir. Biz pandemiden önce arkadaşlarla kafeye gidip bir iki el yarışır çıkardık.

Geri
Yukarı