Minecraft co-op bir şekilde modlu Survival oynamanın yolu var mı?

Anqel1231

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda modlu Survival'ı arkadaşlarla oynamanın bir yolu var mı? Minecraft Realms'de modlar paralıymış sanırım. Başka şekilde oynayabilir miyiz?

Tecnhic Launcher indirip oradan modpacks kurup Hamachi benzeri bir uygulamadan dünyayı paylasirsaniz oynarsınız
Girecek tum kisilerin technicden modu indirmesi lazım.

Tecnhic Launcher indirip oradan modpacks kurup Hamachi benzeri bir uygulamadan dünyayı paylasirsaniz oynarsınız.
Girecek tum kisilerin technicden modu indirmesi lazım.

Pingli olabilir pingsiz icin sunucu kiralamaniz lazım RAM'i yuksek bir sunucu almaniz lazim onlarda pahalı.

İkinizin de oyunu orijinal ise ikiniz de essential modunu kurup oradan arkadaşınızı dünyanıza davet edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(oyununuz orijinal değilse arkadaş ekleyemiyorsunuz aklınızda bulunsun)

Son düzenleme:
Arkadaşlar şu anda modlu Survival'ı arkadaşlarla oynamanın bir yolu var mı? Minecraft Realms'de modlar paralıymış sanırım. Başka şekilde oynayabilir miyiz?

Kesinlikle bunu yapmanın en iyi ve ücretsiz yolu aternostur. Neredeyse tüm modları içeriyor ve kullanması çok kolay. Boşuna para vermenize gerek yok diğerlerine.

Radmin VPN ile oynayabilirsiniz. Hepinizde orjinal varsa Feather Client ile oynayabilirsiniz.

Kesinlikle bunu yapmanın en iyi ve ücretsiz yolu aternostur. Neredeyse tüm modları içeriyor ve kullanması çok kolay. Boşuna para vermenize gerek yok diğerlerine.
Aynen 1 GB ram ile her şeyi yapar zaten. 😂

Hayır. Essential mod port forward ile uğraştırmadan sunucuyu kendi bilgisayarınızda açıyor. Ortalama bir bilgisayarınız varsa aternostan çok daha iyi performans elde edebiliyorsunuz.

Aternos modsuz minecraft'ı bile laglı oynatırken modlu hiç oynanmıyor.

Aynen 1 GB RAM ile her şeyi yapar zaten. 😂

2.8 GB'a yükseltmişler fakat yine yetmiyor. Düz vanilla bile lagsız oynatmıyorken modludan performans beklememek gerekir.

Hayır. Essential mod port forward ile uğraştırmadan sunucuyu kendi bilgisayarınızda açıyor. Ortalama bir bilgisayarınız varsa aternostan çok daha iyi performans elde edebiliyorsunuz.

Aternos modsuz minecraft'ı bile laglı oynatırken modlu hiç oynanmıyor.

2.8 GB'a yükseltmişler fakat yine yetmiyor. Düz vanilla bile lagsız oynatmıyorken modludan performans beklememek gerekir.
Almanya sunucular zaten. Kendi bölgenden açmak varken gerçekten mantıksız.

Bu arada Oracle Cloud diye bir mevzu var bedava 24 GB RAM'li sunucu açabiliyorsunuz. (evet cidden, ben de ilk duyduğumda çok şaşırmıştım)

Fakat uğraşmak gerekli ve yapması biraz zor.

Konuyla alakalı blog:
Biliyorum zaten. Forumda ilk anlatan kişiyim sanırsam.

Bir konuya yazmıştım insanlar bana blog yazmamı istediler ama hala yapmadım. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı