GTA Online araba önerisi

Darqx

Hectopat
Makaleler
3
Hızlı ve özellikle de kaymayan, yol tutuşu iyi bir spor araba arıyorum. Yaklaşık 1m$'ım var. Bu fiyata en iyi alınabilecek araba hangileridir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha biriktirip vagner almanızı öneririm. Yanlış hatırlamıyorsam 1.5 milyon civarındaydı. Harika bir yol tutuşuna sahip.

Zentorno alın modifiyesiyle berabel pişman etmez.
Çok klişe değil mi? Daha iyileri vardır bence biraz daha üstü fiyata? Mesela Vagner'i aldım hızı biraz eksik kalıyor, belki daha motor 2.seviye olduğundan dolayıdır bilemeyeceğim ama çok fark etmez diye düşünüyorum son seviyeye çıkarsam da her neyse bu ayrı konu; yol tutuşu gayet başarılı bir araç kayma neredeyse hiç yapmıyor. Biraz pahalı bile olsa önerinizi alırım.

Çok klişe değil mi? Daha iyileri vardır bence biraz daha üstü fiyata? Mesela Vagner'i aldım hızı biraz eksik kalıyor, belki daha motor 2.seviye olduğundan dolayıdır bilemeyeceğim ama çok fark etmez diye düşünüyorum son seviyeye çıkarsam da her neyse bu ayrı konu; yol tutuşu gayet başarılı bir araç kayma neredeyse hiç yapmıyor. Biraz pahalı bile olsa önerinizi alırım.

Comet SR veya Comet S2.

Geri
Yukarı