GTA Online başlangıç tavsiyesi

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire RX 6650 XT 8Gb Gaming Nitro OC+ // i5 11400F (Stok fan) // Msı B560M Pro-E // Kıoxıa Excerıa G2 (1TB) // GF SERIES GF600 // Msı Vampiric 100R // Lenovo D24-20 // SteelSeries Prime // Xrades 80x30 MaousePad // Windows 11 Pro
Arkadaşlar selam oyunu Steam üzerinden satın alıp Online kısmını biraz inceledim. Ücretsiz olan bunker gibi yerleri satın aldım fakat oyun çok karışık bana başlangıç için rehber gibi veya video gibi bir şey önerir misiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam oyunu Steam üzerinden satın alıp Online kısmını biraz inceledim. Ücretsiz olan bunker gibi yerleri satın aldım fakat oyun çok karışık bana başlangıç için rehber gibi veya video gibi bir şey önerir misiniz? Teşekkürler.

Başlangıç için bir rehber bulunabilir mi bilmiyorum ama Online çıktığı günden beri oynuyorum bana bile karışık geliyor. Her geçen gün yeni bir özellik ve aktivite ekleniyor. Çok ucu açık bir güncelleme takvimi var.
Oyun içerisinde biraz zaman geçirseniz zamanla daha iyi hissedersiniz.

Başlangıç için bir rehber bulunabilir mi bilmiyorum ama Online çıktığı günden beri oynuyorum bana bile karışık geliyor. Her geçen gün yeni bir özellik ve aktivite ekleniyor. Çok ucu açık bir güncelleme takvimi var.
Oyun içerisinde biraz zaman geçirseniz zamanla daha iyi hissedersiniz.

Sağ olun benim zaten tek amacım biraz para biriktirip araba, garaj, ev, silah gibi şeyler alıp takılmak arkadaşım yok.

Geri
Yukarı