GTA Online başlangıçta ne yapılmalı?

Karakter ismi belirlenmeli, cinsiyet olarak zevke göre kadın/erkek yapılmalı. Ben yıllardır erkek kullanıyorum diye en son 100K verip kadın yapmıştım karakteri ve kadın karakterde daha fazla kıyafet olması bir artı.
Türk bol oyunda, arkadaş edinip görev yapabilirsiniz.
Paranızla Vehicle Warehouse alıp araba çalarak daha fazla para kazanabilirsiniz.
Eğer sunucuda biri sizi kafese atarsa ESC > Online > New Session seçeneğine basıp başka sunucuya gidin. Eğer sizin kıçınıza alev takarsa offlineye girip geri gelmeniz gerek.

Ev alabilirsin,
  • Heist açılır.
  • Garajın olur.
Bu link sana yardımcı olur.
Karakter ismi belirlenmeli, cinsiyet olarak zevke göre kadın/erkek yapılmalı. Ben yıllardır erkek kullanıyorum diye en son 100K verip kadın yapmıştım karakteri ve kadın karakterde daha fazla kıyafet olması bir artı.
Türk bol oyunda, arkadaş edinip görev yapabilirsiniz.
Paranızla Vehicle Warehouse alıp araba çalarak daha fazla para kazanabilirsiniz.
Eğer sunucuda biri sizi kafese atarsa ESC > Online > New Session seçeneğine basıp başka sunucuya gidin. Eğer sizin kıçınıza alev takarsa offlineye girip geri gelmeniz gerek.
Araba dediğin normal yolda geçen arabalar mı? yoksa online'daki kişilerin arabası mı? Ve ne kadar ücret veriyorlar?

Son düzenleme:
Ev alabilirsin,
  • Heist açılır.
  • Garajın olur.

Araba dediğin normal yolda geçen arabalar mı? yoksa online'daki kişilerin arabası mı? Ve ne kadar ücret veriyorlar?
Vehicle Warehouse başka bir olay görev olarak oyun sana araba çaldırtıyor, çaldığın araçları da satarak para kazanabiliyosun. Tabi bunun için bi şirket sahibi olman gerekiyor çünkü bu görevleri yapabilmek için ceo olman gerek.

Ev alabilirsin,
  • Heist açılır.
  • Garajın olur.

88. seviyeye ulaşana kadar en çok bu yöntem ile para kazandım. Ofis aldıktan sonra Vehicle Warehouse alıyorsun ardın ofisindeki bilgisayardan Source Vehicle diyorsun ve araba satıyorsun. Buradan ne kadar kazanacağına veya nasıl yapman gerektiği hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsin.

Adsız2.png

Burada ne yapmalıyım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı