GTA Online bunker görevini arkadaşımla nasıl yapabilirim?

beratcfc38

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
| R5 5500 | MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8G | MSİ B450M-A PRO MAX | 16 GB RAM |
Arkadaşlar GTA Online bunker görevlerinde mal çalarken veya satarken arkadaşımla birlikte nasıl yapabilirim?

M menüsünden Securo veya Motorclub kurman gerekiyor. Ardından arkadaşlarını davet edeceksin aynı menüden. Arkadaşların telefondan gelen daveti kabul edince görevleri birlikte yapabilirsiniz. Herhangi bir çalma veya satma görevi başlattığında arkadaşlarında da otomatik olarak görev başlamış olur.

Yardımınız için teşekkür ederim.

M menüsünden securo veya motorclub kurman gerekiyor. Ardından arkadaşlarını davet edeceksin aynı menüden. Arkadaşların telefondan gelen daveti kabul edince görevleri birlikte yapabilirsiniz. Herhangi bir çalma veya satma görevi başlattığında arkadaşlarında da otomatik olarak görev başlamış olur.

Görevi yapınca malları sadece görevi başlatan kişiye mi veriyor, yoksa ikimize de mi?

Ve galiba yapamadım gibi çünkü malı aldıktan sonra oradaki helikoptere bindim arkadaş binemedi, normal mi bu?

Son düzenleme:

Görevi yapınca malları sadece görevi başlatan kişiye mi veriyor, yoksa ikimize de mi?

Ve galiba yapamadım gibi çünkü malı aldıktan sonra oradaki helikoptere bindim arkadaş binemedi, normal mi bu?

Hocam bana araba görevi gelmişti. İkimiz de farklı arabalara binip yerlerine teslim etmiştik

Bunker, nightclub, hangar vb. yerlerde yaptığınız görevler parayı sadece mekan sahibine verir. Diğerlerine ufak 5-10 klık para verir yardım etmeye yararlar sadece.

Arkadaşlar GTA Online bunker görevlerinde mal çalarken veya satarken arkadaşımla birlikte nasıl yapabilirim?

M menüsünden securoserv veya motorcluba katılarak arkadaşlarınızı davet ederseniz otomatik olarak görev başlattığınızda onlardada başlar. Arkadaşlarının katılıp katılmadıgını sorun.

Maalesef bazı görevlerde tek görev aracı veriyor ve sadece siz binebiliyorsunuz. Arkadaşlarınız arabaları varsa peşinizden gelip düşmanlara karşı arkanızı kollar.

Yeni konular

Geri
Yukarı