Çözüldü GTA Online girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yesososo

Hectopat
Makaleler
3

Dosya Ekleri

• Screenshot_16.jpg
    Screenshot_16.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 57
Çözüm
Modemini yeniden başlat, olmazsa Hizmetler kısmından Rockstar Game Services'i başlat de. Ardından modemini yeniden başlat.
Modemini yeniden başlat, olmazsa Hizmetler kısmından Rockstar Game Services'i başlat de. Ardından modemini yeniden başlat.

Çözüm
Böyle bir hata alıyorum ve https://socialclub.rockstargames.com/settings/email adresi de açılmıyor. Sorun bende, ben ban mı yemişimdir yoksa genel bir server problemi mi var? Laptopdan başka bir hesaptan da giremiyorum

Bu saçma salak sıkıntı bende de olmuştu silip tekrar yüklemeyi denedim Social Club resmi sitesi bende de açılmadı sonra üzerinden neredeyse 2 hafta geçti Social Club resmi sitesine bu sefer girdi silip yükledim ve düzeldi.

Açıp kapatsam düzelir mi? Yoksa internete mi girmem gerekli.
Modemi kapatıp açmayı dene. Ben ilk başta modemin fiziksel tuşunu kullanıp yeniden başlatmıştım denediğimde yine online moda giremiyordum sonra 192.168.1.1'e giriş yapıp modemi uzaktan kapatıp açınca düzelmişti.

Modemi kapatıp açmayı dene. Ben ilk başta modemin fiziksel tuşunu kullanıp yeniden başlatmıştım denediğimde yine online moda giremiyordum sonra 192.168.1.1'e giriş yapıp modemi uzaktan kapatıp açınca düzelmişti.
Selamunaleyküm bende aynı işlem yaptım açıldı. Siziçözümü bulduğu Allah razı olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı