Çözüldü GTA Online girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Twonas

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi akşamlar GTA Online girmeye çalıştığımda "Rockstar Games Online services are unavailable right now. Please try again later" hatasını alıyorum. Ne yaptıysam çözemedim. Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Çözüm
Tekrardan yardımcı olan herkese teşekkürler anlıyorum sizi mobil veriyle girmek biraz saçma. Biraz başka oyunlara takılayım ilerleyen saatlerde düzelirse tekrardan buraya yazarım hocam. İyi akşamlar.

Bugün tekrardan girdim düzelmişti. Sorun yaşayan arkadaşlar için;
Rockstar Launcher silip yeniden yükleyin, güvenli internetin açık olup olmadığına bakın, internet bağlantınızı kontrol edin, Steam'e dosya bütünlüğünü doğrulatın. Bunlardan hiçbiri işe yaramadıysa tek çare beklemek.
Öncelikle iyi akşamlar GTA Online girmeye çalıştığımda "Rockstar Games Online services are unavailable right now. Please try again later" hatasını alıyorum. Ne yaptıysam çözemedim. Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
Aynı hatayı bende almıştım, yapmanız gereken internet sağlayıcınız ile görüşmek olacak. Turk Telekom kullanıcısıydım ve bende ilk GTA Online'a girmeye çalıştığımda Social Club'a bağlanmıyordu ve aldığınız hatayı alıyordum. Güvenli İnternet seçeneğini devre dışı bırakmanızı öneririm. Sorun çözülürse diğer arkadaşlarla çözüm yolunu paylaşabilirsiniz.

Modeme değil telefonuma bağlıyım. Biraz önce girdiğimde sıkıntı yok 1 saate yakın mola verdim sonrasında girmemeye başladı. Güvenli internet kapalıymış baktım şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı