GTA Online için en kolay para kasma yöntemi nedir?

JustBarkin5

Decapat
Daha fazla  
Selam. GTA Online'de parasızlıktan sıkıldım. Cayo perico soygununu yaptım ama hemen bitti onun parası. En kolay para kasma yöntemini birisi açıklayabilir mi?

Ben genellikle gece kulübü ile para kasıyorum. Arkadaşlarım ile oynarken CEO daveti attırıp, arkadan da gece kulübü ile para kasıyorum.

Bolca soygun yapmak dışında tek bir seçenek var.
Telefondan rastgele soygunlara gir, yapıp çık hemen. Büyük pay almak istiyorsan Arcade soygunlarını yapmak en kolayı. Hazırlaması kolay, yapması da nispeten kolay. Saat başı 1 tane yapabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belli bir sıralamada yaparak zaman tasarrufu sağlayabileceğin solo görevler var. VIP görevlerden Headhunter/Sightseer, telefon kulübesi görevleri ve Acid Lab en seri yöntemlerden sayılabilir.

Hocam nightclub veya autoshop ya da agency alabilirsiniz. Autoshoptan güzel kasılıyor para içinde mini soygunlar var 150bin ile 300bin arası veriyorlar tamamlamasıda toplam 20 dkyı buluyor. Pasif gelir istiyorsanızda nightclub alabilirsiniz. Onların dışında agencyde dr. Dre kontratı var her yaptığınızda 1milyon veriyor veya agencyden Security kontratı ve payphone hit yapabilirsiniz onlarda fena değiller.

Yeni konular

Geri
Yukarı