GTA Online en iyi para kasma yöntemi nedir?

likeacash

Hectopat
Arkadaşlar oyuna yeni başladım sayılır. 30 seviyeyim, ajansı aldım ve şu an 5.8m dolar param var. Bunu nasıl harcamalıyım? En iyi getiri hangi işletmede olur? 2023 itibari ile ya da 8M yapıp oppressor MK2 mi almalıyım? Bilgilendirirseniz sevinirim, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Facility al. Final görevlerini bitirirken altta yükleme logosu ( Dönen daire gibi bir şey var onu kast ediyorum ) çıkınca oyunu görev yöneticisinden kapat. Parayı alıyorsun ve yine final görevi kalıyor. Bu şekilde saatte 1M kasabilirsiniz. Legal olarak bunu biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence bu videodaki işleyişe göre ilerleyin. Videodaki arkadaş MK2'ye kadar hedeflemiş ancak yine de bir farm döngüsü var sonuçta. İş göreceğini düşünüyorum. Yada direkt The Professional'in rehber videolarını takip edebilirsiniz. GTAO'da para diyince akla ilk gelen isimdir kendisi.

Chumash Bunker'ı al ve geliştir. Sürekli malzeme satın al, çalmakla vakit kaybetme. Sonra Kosatka al ve Cayo Perico Heist'i yap, soygunu yaparken bunker arkada işleyip silah üretecek. Soygundan sonra bunkerdaki malları sat. Tekrarla.
Oyunda hileci aşırı çoğaldı. Arkadaşı yoksa çok zor satması. Olsa da zor. Ayrıca o kadar kazandırmıyor. Heist ne kadar kazandırıyor bilmiyorum ama yukarıda bahsettiğim görev daha kısa sürüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bence bu videodaki işleyişe göre ilerleyin. Videodaki arkadaş MK2'ye kadar hedeflemiş ancak yine de bir farm döngüsü var sonuçta. İş göreceğini düşünüyorum. Yada direkt The Professional'in rehber videolarını takip edebilirsiniz. GTAO'da para diyince akla ilk gelen isimdir kendisi.
Videoda 18 saat uğraşmış. Gerçi sıfırdan başlamış ama önemli değil. Yukarıda bahsettiğim yöntemle daha kolay yapacağını düşünüyorum.

Oyunda hileci aşırı çoğaldı. Arkadaşı yoksa çok zor satması. Olsa da zor. Ayrıca o kadar kazandırmıyor. Heist ne kadar kazandırıyor bilmiyorum ama yukarıda bahsettiğim görev daha kısa sürüyor.
Bunker, yükseltmeler yapıldığı takdirde en çok gelir getiren pasif işlerden biri. Ayrıca satım işlemini Public'te yapmasına gerek yok, Friends Only ve İnvite Only Session'da görev yapabilme aktif edileli uzun zaman oldu.

Senin legal dediğin yöntem de glitch bu arada, legal falan değil haberin olsun.

Videoda 18 saat uğraşmış. Gerçi sıfırdan başlamış ama önemli değil. Yukarıda bahsettiğim yöntemle daha kolay yapacağını düşünüyorum.
Yalnız videodaki arkadaş 0 level'den itibaren, boş hesapla uğraşıyor. Konu sahibi arkadaş sadece işlem sırasını kendisine uygun yerden itibaren alsa dahi kâfi olur.

bu video yu izledim evet 1m doları oradan kastım zaten videodaki arkadaş sürekli dr.dre görevi yaparak farmlıyor bu görevleri yapmak ise 3-4 saat gibi zaman alıyor.
Chumash Bunker'ı al ve geliştir. Sürekli malzeme satın al, çalmakla vakit kaybetme. Sonra Kosatka al ve Cayo Perico Heist'i yap, soygunu yaparken bunker arkada işleyip silah üretecek. Soygundan sonra bunkerdaki malları sat. Tekrarla.
teşekkürler deneyeceğim söyledeğini.

Geri
Yukarı