GTA Online kötü mü?

MR.X.

Hectopat
Daha fazla  
Epic'den ücretsiz almıştım. Tek oyunculu olan bir oyunun Online versiyonunu genelde oynamam fakat bir bakayım dedim. Oyuna girdim Lamar'la falan yarıştım sonra oyun beni serbest bıraktı bende kuaföre falan gittim karakterimi düzenleyeyim diye. Kuaförden çıktım dövmeciye giderken arabası harap olmuş bir adam elinde smg ile beni kovalamaya başladı. Tabi bende oyunu hiç bilmediğim için öldüm ve elimde silah yoktu. Birbirimize saldırabildiğimizi bile bilmiyordum. Yine başka yerden doğdum silahçıya gideyim dedim. Haritayı açtım adam dünyanın öbür ucundan beni öldürmek için geliyordu. Ben silahçıya gidene kadar adam her seferinde yakalayıp öldürdü beni. Bilmediğim için soruyorum bu oyun PvP oyunu mu? Çünkü adam beni öldürdüğünde ekranda 1V0 yazmıştı öldürme sayısını gösteriyordu. Yoksa Epic ücretsiz dağıttığı için böyle toxic ve sinir bozucu bir kitleye mi sahip? Bir de adam beni öldürünce bir şey kazanıyor mu yoksa sebepsizce sırf toksik olduğu için mi öldürüyor?

Bu arada adamı raporlayabiliyor muyuz?

Teşekkürler.

Bounty olabiliyor üzerinizde bazen ondan para kazanabiliyorlar ama verdiği miktar çok fazla değil genelde zevkine öldürüyorlar. Adamı sırf seni öldürdü diye raporlayamazsın, çok rahatsız oluyorsan pasif moda geçebilirsin ya da ghost modu vardı sanırım sadece nemesisine pasif olduğun.

Online bozulalı çok oldu Doomsday heistten sonra kötü oldu oyun bence oyunda saçma bir şekilde VIP'ya da ceo olduğunuzda 750 bin dolar verirseniz eğer uydudan adamı vurabiliyorsunuz çok saçma bir fantezi oldu artık oyun.

Toxiclik için öldürmüş. Ben oyunu 2017'de aldım. Gördüğümüz adamlarla yarışıyorduk. Dost gibi takılıyorduk. Şimdi Full herkes birbirini vuruyor. Eğer PvP'den çıkmak istiyorsan safe mode vardı. Onu aktife edebilirsin. Haritada dolaşırsın ama ne silah çekip adam vurabilirsin ne de biri seni vurabilir. Tek başına bir serverda oynamak istiyorsan Online kısmında only diye bir seçenek olması lazım.

Epic'den ücretsiz almıştım. Tek oyunculu olan bir oyunun Online versiyonunu genelde oynamam fakat bir bakayım dedim. Oyuna girdim Lamar'la falan yarıştım sonra oyun beni serbest bıraktı bende kuaföre falan gittim karakterimi düzenleyeyim diye. Kuaförden çıktım dövmeciye giderken arabası harap olmuş bir adam elinde smg ile beni kovalamaya başladı. Tabi bende oyunu hiç bilmediğim için öldüm ve elimde silah yoktu. Birbirimize saldırabildiğimizi bile bilmiyordum. Yine başka yerden doğdum silahçıya gideyim dedim. Haritayı açtım adam dünyanın öbür ucundan beni öldürmek için geliyordu. Ben silahçıya gidene kadar adam her seferinde yakalayıp öldürdü beni. Bilmediğim için soruyorum bu oyun PvP oyunu mu? Çünkü adam beni öldürdüğünde ekranda 1V0 yazmıştı öldürme sayısını gösteriyordu. Yoksa Epic ücretsiz dağıttığı için böyle toxic ve sinir bozucu bir kitleye mi sahip? Bir de adam beni öldürünce bir şey kazanıyor mu yoksa sebepsizce sırf toksik olduğu için mi öldürüyor?

Bu arada adamı raporlayabiliyor muyuz?

Teşekkürler.

Hocam oyunda böyle sebepsizce birilerini öldüren birçok kişi var bu durumda yapacağınız tek şey m tuşuna basıp açılan menünün en sonundaki passive modu aktif etmek siz silah de kullanamıyorsunuz ama insanlarda sizi öldüremiyor.

Safe mod tarzı bir şey vardı onu açabilirsin savaşmamak için. Ek olarak ben çok seviyorum, kötü değil. Çok eğlenceli. Arkadaşlarınla daha çok eğlenebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı