GTA Online nightclub ile nasıl para kazanılır?

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Fotoğraftaki gibi 2 tane adam aldım. Nightclubın 4 deposunu aldım. 600 bin param var. Para kasabilmem için ne yapmam lazım?

IMG_20220826_211246.jpg

Para belli bir zaman sonra geliyor hemen değil.
Oyunda para bağışı yapılabiliyor ise yapayım. Artı kosatka daha fazla gelir getiriyor üsteki arkadaşında dediği gibi.
Görevler oluyor oradan baya para geliyordu(Soygun).

Burası pasif gelir yeri, kendi kendine doluyor. Geliştirdikçe akan para artıyor. Bana mesela araba almak içi para lazım oluyor, hemen bundaki birikmişleri satıyorum, 1 milyon kadar veriyor. Görev de 5 dakika falan sürüyor. Burası zengin etmez ama fakir de bıraktırmaz.
Ekstra bir şey yapmana gerek yok şimdilik. Kalan paranı harcama. Bırak club biraz para biriktirsin.
Bu arada oyunda olduğun sürece para birikiyor.

Benim hileler yüzünden 5 kuruş param yok, daha anca banka alabildim şu uçak görevi yaparken hep patlatıyorlar. Tek başıma takıldığım seçeneği seçtiğimde de bana 1'den fazla kişi lazım diye uyarı veriyor, GTA Online'ı nasıl seviyorsunuz anlamıyorum.

Tek başıma takıldığım seçeneği seçtiğimde de bana 1'den fazla kişi lazım diye uyarı veriyor.
Hocam son gelen güncelleme ile birlikte tüm oturumlarda tek başınıza bile olsanız istediğiniz şeyleri yapabiliyorsunuz. Solo oyuncular için iyileştirmeler getirildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı