GTA Online oynanır mı?

Zeuszeus2023

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Belki Yazılımcı
Eskisi gibi Griefer'lar var mı? Yoksa çözüm bulundu mu?
Modder'lara karşı ne yapmalı?
Etrafta spawn olup çalınan lazer gibi bir uçak sahibi olünebilir mi? Hangar mantığı nasıl çalışıyor? Internette sadece görevlerini söylüyor business olarak.
MK2 gibi şeyler normal görevlerde kullanılabiliyor mu? Mesela S Simeon veya Gerald.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskisi gibi Griefer'lar var mı? Yoksa çözüm bulundu mu?
Griefer ne demek kusura bakmayın.
Modder'lara karşı ne yapmalı?
Hiç bir şey yapılamıyor.

Etrafta spawn olup çalınan lazer gibi bir uçak sahibi olünebilir mi?
Kendi salmadıkça hayır.
Hangar mantığı nasıl çalışıyor?
Hangar derken Bunker falan mı?
MK2 gibi şeyler normal görevlerde kullanılabiliyor mu? Mesela S Simeon veya Gerald.
MK2 neydi unuttum.

Oynayacaksınız Solo Session girin.

Artı -1 Eksi
Oyun toxic, griefer dolu çözüm bulunulmadı modderlara karşı kendine özel sunucu açık oynayanbilirsin tek kişilik sunucu demek istiyorum. Etrafta buldugun arabaları satamazsın ya da garajına sokamazsın sadece çalabilirsin bir müddet sende kalır. Hangar mantıgı hangisini demek istiyorsun uçak sokulan hangar mı yoksa bunker mı? MK2 silah yükseltmesidir görevlerde kullanılır ama buna sahip olmak için bir bunker tırı gerekmekte

Artı -1 Eksi
Tabii ki hayır. Herkes ile her yer hile dolmuş emeğinle bir yere gelme olasılığın çok çok çok düşük. Bence 2022 de oynanır mı? Hayır. Bana sorsan 2019'dan sonra bitti GTA Online.
(BENCE)

Artı -1 Eksi
GTA Online oyun olarak bakarsan iyi ama adamlar seni kanser eder orana burana boru mu sabitleyen dersin oyununu kapattıran mı dersin ne istersen hileler var oynanmaz.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı