GTA Online yeni araç aldıktan sonra eski araba yok oldu

Vank453

Centipat
Daha fazla  
Sa, GTA Online'da bugün vigilante aldım sonra eski deluxoyu interaction menüden garaja gönderip vigilanteyi çağırdım. Modifiye ettim sonra deluxo anlamadığım bir şekilde silindi deluxo night club garajındaydı vigilanteyi ev garajına almıştım. İkisi de boştu nasıl geri gelebilir? Arabam Mors Mutualdan çağırılmıyor asistanıda aradım o da getirmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sa, GTA Online'da bugün vigilante aldım sonra eski deluxoyu interaction menüden garaja gönderip vigilanteyi çağırdım. Modifiye ettim sonra deluxo anlamadığım bir şekilde silindi deluxo night club garajındaydı vigilanteyi ev garajına almıştım. İkisi de boştu nasıl geri gelebilir? Arabam Mors Mutualdan çağırılmıyor asistanıda aradım o da getirmiyor.
Çağıramıyorsan hileciler engelliyordur herşeye müdahale edebiliyorlar onlar.

Benzer problemi yaşadım. Garajdaki araç kayboldu ve hiçbir şekilde geri alamadım. Ardından Rockstar desteğe yazdım, aracın bende olduğuna dair kanıt istediler. 2 fotoğraf attım bende olduğuna dair, ardından yükseltme ücretlerine kadar bana parayı verdiler.

1703342165628.png

Benzer problemi yaşadım. Garajdaki araç kayboldu ve hiçbir şekilde geri alamadım. Ardından Rockstar desteğe yazdım, aracın bende olduğuna dair kanıt istediler. 2 fotoğraf attım bende olduğuna dair, ardından yükseltme ücretlerine kadar bana parayı verdiler.

Eki Görüntüle 2062411

Nasıl kanıt atabilirim aracın bende olduğuna dair?

Nasıl kanıt atabilirim aracın bende olduğuna dair?
Bir tane kullanırken çekmiş olduğum ekran görüntüsü, bir tane de Oppressor aldığıma dair Whatsapp yazışmam vardı eski tarihe ait. Yani aslında orada tam olarak aldığım tarih anlaşılmış oluyordu.

Bu ikisini atınca verdiler paramı.

Ahan da mesajlar: 😀

1703342522155.png

1703342546065.png

Yeni konular

Geri
Yukarı