GTA Online'da durduk yere ban yedim

Epic Games oyunu bedava verdikten sonra aldım ve indirdim. Birkaç gündür story Mod'da oynuyordum sadece ve dün Online'a bir bakayım dedim. Girdim karakter oluşturdum beni bir yarışa attı yarış bittikten sonra çıktım Online'dan. Sabah Rockstar'ın gönderdiği bir mail de 30 gün ban yediğim yazıyordu. Oyuna girdiğimde ise kalıcı olarak banlandığım yazıyordu. Story modunda birkaç kez hile yaptım ama bu hileler şu kodla yazılan (yıldız silme, uçak getirme vb.) ve ban yemeden önce Türkçe yamadan sonra Online'a girilmedi şu video ile çözmüştüm

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizce ban yememin sebebi nedir? Yeni hesaba geçeceğim onda da aynı durum yaşanmasın.
Ban yeme sebebin TR yama kurman. Online girmeden yamayı kapatman gerek. GTA son güncellemeler ile dil yamalarını da ban sebebi kabul ediyor.
Ben bu konuda dendiği şekilde yamayı kapatıp kullanıyorum. Daha ban yemedim inşallah da yemem 😀

Arkadaşlar aynı şekilde bende online moduna Türkçe yama kurdum ve ban yedim tıpkı arkadaşta ki gibi benimde mail'de 30 gün yazıyor fakat oyun içi perma ban yediğim yazıyor acaba 30 gün sonra ban açılır mı ve neden böyle saçma bir sorun mevcut hangisine inanmalıyım ben şimdi ? :)

Yeni konular

Geri
Yukarı