GTA: SA balondur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onun istediği gibi gömme hakkı varsa benim ve diğerlerin en ağır eleştiriyi yapmaya hakkı var. Buna boş demek dahil..
Haklısınız ama sırf sevmiyor gömüyor diye, “Bu forumu bırakmalısın” demek saçma geliyor bana. Konu sahibi bir kesimde haklı ama dayanak sunmamış. Sunsa daha iyi olurdu.

Onun istediği gibi gömme hakkı varsa benim ve diğerlerin en ağır eleştiriyi yapmaya hakkı var. Buna boş demek dahil.

Dolayısıyla arkadaş ilgi için bunu yapıyor, ilgi için istediğimi söyleyebilirim.

Forum ne ara bu konuma düştü orası ayrı konu ve bu üzücü...

Zaten ilgi için yaptığı belli :D.

Haklısınız ama sırf sevmiyor gömüyor diye, “Bu forumu bırakmalısın” demek saçma geliyor bana. Konu sahibi bir kesimde haklı ama dayanak sunmamış. Sunsa daha iyi olurdu.
Hocam, yorumu sırf sizi eleştirmek adına yazmadım. Genele hitap etmesi için yazdım.

Foruma bırakmalısın cümlesin etik değil ama arkadaşın çizdiği yol belli...

Sadece grafik değil, hikayesi de iyi değil. Oradan oraya insanın başı dönüyor ve sıkıyor. Ayrıca uçuk kaçık görevlere dolu bir oyun.

Ben bu yüzden tam ısınamadım GTA: SA’ya.

Evet bazı görevler uyuz ediyordu hele ki araba hoplattigimiz bölüm (ben Cheat Engine ile geçmiştim). Bir de şu herifin görevleri:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel oyun GTA San Andreas ama küçükken oynadığımız için eleştirel gözle bakmıyorduk ve mükemmel sanıyorduk.

1608717286234.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı