GTA SA evden çıkınca çöküyor

Stealth_tv

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
r5:7500F Asus Prime b650m-k RTX4070SUPER GSKİLL FLARE X5 32 GB RAM 1TBM2 SSD 500GB SATA SSD 1TB HDD
XPG K Mesh Kyber 750W 80+ Gold
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki modları kurdum. İlk başlarda arada aniden kapanıyordu Cleo fix kurup çözdüm ama şimdi de hikaye ilerledikçe evden çıkınca direkt çökmeye başladı oyun sebebi ne olabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videodaki modları kurdum. İlk başlarda arada aniden kapanıyordu Cleo fix kurup çözdüm ama şimdi de hikaye ilerledikçe evden çıkınca direkt çökmeye başladı oyun sebebi ne olabilir?
Allah kuran carpsin aynı sorun bende de var. Hatta Instagram'da yazdım abiye döndü drive by modunu sil falan dedi. İnternet kötü diye az GB li mod indirelim dedik yine elimizde patladi.

Kurduğun modlardan kaynaklı. Modları teker teker masaüstüne atıp hangisinde sorun olduğunu bulabilirsin. Bence yeni bir modpack kur.

Allah kuran carpsin aynı sorun bende de var. Hatta Instagram'da yazdım abiye döndü Drive by modunu sil falan dedi. İnternet kötü diye az GBli mod indirelim dedik yine elimizde patladi.

Driveby sildim bir halta yaramadı oyunu zorlaya zorlaya sweetin vurulduğu yere kadar geldim görevlerde çöküyordu arada şimdi de evden çıkınca patates oldu oyun. Modlar gayet güzel sarıyor oyunu değiştirdi bayağı ama çok çöküyor.

Driveby sildim bir halta yaramadı oyunu zorlaya zorlaya sweetin vurulduğu yere kadar geldim görevlerde çöküyordu arada şimdi de evden çıkınca patates oldu oyun. Modlar gayet güzel sarıyor oyunu değiştirdi bayağı ama çok çöküyor.
Vallaha ben daha ryderin görevlerinde paket oldum. HDD sorun çıkarıyordu. Sorunu çözdüm. Mouse yazılımsal sorun çıkarmaya başladı. Onun çözümü de format. interneti mız harikulade berbat diye valo, CS, ark gibi oyunları 2-3 günden assagiya kuramayacagi için format atamıyorum. Yoksa cr*ck bi def ed. Patlar.

1 TB HDD 120 SSD den kalan yer toplasan 200 GB etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı