Çözüldü GTA SA patlamalarda oyun çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
5
Yer
UAE
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: İ7 11.Nesil / Nvidia GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12GB VRAM / 16 GB RAM / 512 GB SSD + 1 TB HDD /
Meslek
Öğrencilik
Ne zaman bir patlama yaşasa mesela hani bir araba geliyor size ateş ediyor ya başlarda oradaki araba patlamasından sonra oyundan atıyor. Ne yapmalıyım ve ayrıca nasıl oyun verilerimi Save'ler?

Çözüm
Hocam kafayı yemeye başlıyorum. Yazılara cevap vermek yerine şu dediklerimi uygulayın... Anti virüsünüzü kapatın dedim gitmişsiniz tarama yapmışsınız...umarım uyumluluk modunu Windows XP SP3 yapın dedim diye bilgisayarınızı Windows XP yapmaya çalışmamışsınızdır.
Ne zaman bir patlama yaşasa mesela hani bir araba geliyor size ateş ediyor ya başlarda oradaki araba patlamasından sonra oyundan atıyor. Ne yapmalıyım ve ayrıca nasıl oyun verilerimi Save'ler?

Oyun orijinal mi? Sistemin nedir?

Cyber San Andreas 2077!

Oyunun sorunu o, sizden kaynaklı değil. Hatta oyunun korsan hali orjinalden daha stabil ve sorunsuz çalışıyor o derece. Downgrade denilen bir işlem var, onu yaparsanız çözülür muhtemelen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bunun sebebi GTA SA'nın farklı uyumluluk modunda çalışması, anti virus programının GTA SA'yı virüs zannetmesi veya indirdiğiniz GTA SA'nın bozuk olma ihtimalidir.

1-) anti virüsünüzü kapatın.
2-) GTA SA'ya sağ tıklayıp özellikler kısmından uyumluluk modunu Windows XP service pack 3 veya altı yapın.
3-) bunların ikisi de olmadıysa GTA SA'yı başka yerden indirin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı