Çözüldü GTA SA patlamalarda oyun çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
5
Yer
UAE
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: İ7 11.Nesil / Nvidia GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12GB VRAM / 16 GB RAM / 512 GB SSD + 1 TB HDD /
Meslek
Öğrencilik
Ne zaman bir patlama yaşasa mesela hani bir araba geliyor size ateş ediyor ya başlarda oradaki araba patlamasından sonra oyundan atıyor. Ne yapmalıyım ve ayrıca nasıl oyun verilerimi Save'ler?

Çözüm
Hocam kafayı yemeye başlıyorum. Yazılara cevap vermek yerine şu dediklerimi uygulayın... Anti virüsünüzü kapatın dedim gitmişsiniz tarama yapmışsınız...umarım uyumluluk modunu Windows XP SP3 yapın dedim diye bilgisayarınızı Windows XP yapmaya çalışmamışsınızdır.
Oyunda patlama eylemi gerçekleştiği zaman oyundan atma problemine son bulabilir + hafif bir FPS artışı.
Hayır yani ek bir şey mi çalıştıryo oyunu farklı mı başlatıyo onu diyorum? :D
1628166271781.png

Şaka mı bu? Ha nerden indireyim bari onu da söyle? Ciddiyim söyleyin.

Onu siz bulun. Orijinal oyunda modlama yapamazsınız, aşırı derecede crash yersiniz. Bende de orijinal var fakat korsan halini oynuyorum.
Korsan oyun indirirken virüs yemekte 1 numarayım ama neyse. Kurulum TV var ordan indirmeyi düşünüyorum.

Hocam kafayı yemeye başlıyorum. Yazılara cevap vermek yerine şu dediklerimi uygulayın... Anti virüsünüzü kapatın dedim gitmişsiniz tarama yapmışsınız...umarım uyumluluk modunu Windows XP SP3 yapın dedim diye bilgisayarınızı Windows XP yapmaya çalışmamışsınızdır.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı