Çözüldü GTA SA patlamalarda oyun çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
5
Yer
UAE
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: İ7 11.Nesil / Nvidia GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12GB VRAM / 16 GB RAM / 512 GB SSD + 1 TB HDD /
Meslek
Öğrencilik
Ne zaman bir patlama yaşasa mesela hani bir araba geliyor size ateş ediyor ya başlarda oradaki araba patlamasından sonra oyundan atıyor. Ne yapmalıyım ve ayrıca nasıl oyun verilerimi Save'ler?

Çözüm
Hocam kafayı yemeye başlıyorum. Yazılara cevap vermek yerine şu dediklerimi uygulayın... Anti virüsünüzü kapatın dedim gitmişsiniz tarama yapmışsınız...umarım uyumluluk modunu Windows XP SP3 yapın dedim diye bilgisayarınızı Windows XP yapmaya çalışmamışsınızdır.
Hocam kafayı yemeye başlıyorum. Yazılara cevap vermek yerine şu dediklerimi uygulayın... Anti virüsünüzü kapatın dedim gitmişsiniz tarama yapmışsınız...umarım uyumluluk modunu Windows XP SP3 yapın dedim diye bilgisayarınızı Windows XP yapmaya çalışmamışsınızdır.
Tamam yapıyorum ama bir şey olsun varya PC 'ye bittin oğlum sen (!)

Hocam birisi bana windows 95 uyumluluk modunda çalıştırın dediği için Windows 95 kurmaya gidiyorum. Şimdi izin verin ms dos kurayım.

Hocamı Ayakta Alkışlıyorum.. Düzeldi! Ama böyle br şey diyor.

Dosya Ekleri

• 1628167140314.png
    1628167140314.png
    789,8 KB · Görüntüleme: 28
Bir konuyu çözdükten sonra nasıl konunun başına çözüldü yazıyoruz yeniyim pek bilmiyorumda.
Otomatik yazıyor hocam. ek olarak başlığı düzenleyemezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı