GTA: Sa görev gelmiyor

Touman

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar og log pary görevini yaptıktan sora hiçbir şekilde görev gelmedi ve herhangi bir dosya eksik değil. Steam üzerinden indirdim, neden görev gelmiyor?

Yan göreviniz var mı? Bir de haritadan ss atar mısınız?
1712595565539.png

Şimdilik aklıma bir şey gelmedi ama şunu deneyin belki işe yarar: San fierroya kadar olan sınır ve las venturas'a kadar olan sınıra kadar gidip bütün haritadaki ilerleme bölgelerini açmanızı istiyorum yapabilir misiniz?

Şimdilik aklıma bir şey gelmedi ama şunu deneyin belki işe yarar: San fierroya kadar olan sınır ve las venturas'a kadar olan sınıra kadar gidip bütün haritadaki ilerleme bölgelerini açmanızı istiyorum yapabilir misiniz?
Belki de bu açılmayan bölgeler görev dosyalarından herhangi biri ile çakışıyor ve telefonla olan aramanın gelmemesine sebebiyet veriyor olabilir.

Tempeny'nin ev kundaklama görevini yaptınız mı?

Muhtemelen yapmadınız Burak Oyunda'nın videosuna baktığımda Madd Dogg's Rhymes görevinden sonra yani villa da gizlice ilerlediğimiz görev bitince Tenpenny arayıp size görevi vermesi gerekiyor. O göreve ait kayıt dosyanız varsa ona dönüp görevi yeniden yapmayı dener misiniz?

Son düzenleme:
Tempeny'nin ev kundaklama görevini yaptınız mı?
öyle bi görev gelmedi önüme hocam

Belki de bu açılmayan bölgeler görev dosyalarından herhangi biri ile çakışıyor ve telefonla olan aramanın gelmemesine sebebiyet veriyor olabilir.
hocam haritanın hepsini açtım ama hayla bişi yok

hocam ben 1.0 versiyonunu kurdum gta ondan kaynaklanan bi durum olabilirmi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı