GTA:SA modu nasıl çevrilebilir?

Furkan Çal

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün güzel bir mod keşfettim, GTA SA için fakat alt yazılar İngilizce ve malum hızlı aktığı için okusam bile anlık olarak yetişemiyorum. İngilizcem o kadar iyi değil. Bu bahsettiğim mod hikayeye eklemeler yapıp hikayeye daha derin girmemizi sağlıyor ve çok hoşuma gitti açıkçası. Oyunu baştan sona modlayıp ilk defa bitirmeye kalkışıyorum fakat dediğim gibi ben okuyana kadar geçip gidiyor. Modun kendine ait bir txt dosyası var, unpack vesaire demişler fakat anlayamadım. Yardımcı olabilecek kişiler yardımcı olursa sevinirim hiç bilgim yok. İlk defa denemek istiyorum. Konuyu bir Türkçe yama yapma rehberine çevirebilirsek çok güzel olurdu. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modun text dosyası. GXT ise GXT editor tool yardımcı olabilir. Modu bırakırsanız oynamak isterim.

Bu konu ilgimi çekti yardım edebilecek arkadaşlar varsa bende modlu şekilde oynamak isterim.

https://gtaforums.com/topic/959657-story-mode-20/
Linki bıraktım göz atabilirsiniz.

Bu konu ilgimi çekti yardım edebilecek arkadaşlar varsa bende modlu şekilde oynamak isterim.

Modun text dosyası. GXT ise GXT editor tool yardımcı olabilir. Modu bırakırsanız oynamak isterim.

Yamayı unpack yaptım ama nereden başlamam gerektiğini anlayamadım normal textler değiller extra olarak eklenen textler ve sanırım hafta sonu başlamayı düşünüyorum eğer ingilizceniz iyiyse sizdende cumartesi veya pazar günü yardım alırsam hem daha eğlenceli olur hem de güzel bir amatör yama çıkarmış oluruz :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı