GTA San Andreas alta alınca yanıt vermeme problemi

İşletim sistemi
Windows 10

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
SAMP yüklü, Roleplay sunucularında oynuyorum. Oyunu ne zaman alta almam gerekse korkarak yapıyorum. Çünkü her seferinde olmasa da çoğu zaman oyuna tekrar dönmeye çalıştığımda oyun yanıt vermeyi kesiyor, mecburen görev yöneticisinden kapatmak zorunda kalıyorum.
Oyunun orijinalliği biraz değişik bir konu :D Oyun orijinal değil ancak hemen "Orijinal al düzelir" tarzı bir yorum yapmayın. Oyun Steam'de var ancak ne zaman Roleplay sunucusuna girsem mutlaka Crash yiyorum. O sebeple korsan oynuyorum. Bu sorun neden oluyor olabilir, nasıl çözerim? Yardımcı olursanız sevinirim.

kardeşim özelliklere gir uyumluluk de windows xp service pack 2 yi seç ve yönetici olarak başlatı seç olmassa yazarsın ben öyle çözdüm ayrıca sürüm olarak 0.2.5dl olsa yeter bide samp sürüme bakmıyor eksik dosyaları add-on olarak alıyor o sadece oyun motorunu kullanıyor

Son düzenleme:
alt sürüm falan farketmez bak crack dan dolayı olabilir hoodlum olabilir ben onu kullanıyorum
yada cleo yükle bir mod var fixer diye sorunları çözüyor onu yükle
çözdüysen hayırlı akşamlar çözmediysen biz sana her zaman yardım ederiz. yazarsın zaten.

Son düzenleme:
alt sürüm falan farketmez bak crack dan dolayı olabilir hoodlum olabilir ben onu kullanıyorum
yada cleo yükle bir mod var fixer diye sorunları çözüyor onu yükle
çözdüysen hayırlı akşamlar çözmediysen biz sana her zaman yardım ederiz. yazarsın zaten.
Cleo zaten yüklü, anticrasher diye bir eklenti de yüklü. Başka bir crack ile deneyesim yok çok çünkü çok fazla araç modu var. Bir de şunu söyleyeyim: Araç modlarıyla alakası yok, modlardan önce de aynı sorunla karşılaşıyordum.

cleo modları yüzündende olur kardeşin ben tecrübe ile anlatıyorum size yemin ederinki atmıyorum boş bş millet gibi . tüm modları sil hatta cleo yu sil dene.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı