GTA San Andreas araba yaması sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

furkii06

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat ailesi iyisinizdir inşallah. Başlıktan anlayacağınız üzere dün özleyip GTA SA indirdim. Gtaalldan 50 tane yama indirdim, hepsi çalışıyor on numara fakat araba yamalarını yükleyince çevrede gel gitler oluşuyor. Ekran buga girmişsinizde karakter yere düşüyor gibi her şey kayboluyor ve bu sadece araba yamalarında. Rica etsem sebebini söyleyebilir misiniz çünkü bayağı iyi yamalar bulmuşum kaçırmak istemem. İyi akşamlar cümleten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Stream Memory Fix kurmayı deneyebilirsiniz. Bahsettiğiniz problem, kurduğunuz arabaların texture'ları oyunun varsayılan araba texture'larından daha kaliteli olduğunda yaşanıyor diye biliyorum.

Stream Memory Fix kurmayı deneyebilirsiniz. Bahsettiğiniz problem, kurduğunuz arabaların texture'ları oyunun varsayılan araba texture'larından daha kaliteli olduğunda yaşanıyor diye biliyorum.
çok sağol brom valla oldu ya sonunda
Kanka nasılsın hayat nasıl gidiyor :D senin verdiğin stream her 20 dk da bi oyundan atıyor yamalardan diye düşündüm temiz gtaya da attım onda da atıyor ne yapayım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı