GTA San Andreas Sevgili Sorunu

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
GTA San Andreas'ta sevgiliyi arabaya alıp bar gibi yerlere götürüyorum, sonra beni eve çağırıyor bende Y tuşuna basarak kabul ediyorum. Bundan sonra eve giriş sahnesi veya evin içi gibi yerler gözükmüyor ekranda sadece dışarıdan sevgilinin evi gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evin içerisini yurt dışındaki sevgilinde göreceksin. Ama ilişkinin belli bir seviyeye gelmesi lazım zaten o seviyeye gelince sana simsiyah bir kıyafet giydiriyor o zaman anlarsın. Resimde olduğu gibi:)
maxresdefault.jpg

Dosya Ekleri

• Hugo1.jpg
    Hugo1.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 185
  • Hugo2.jpg
    Hugo2.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 171
  • Hugo3.jpg
    Hugo3.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 198
Son düzenleyen: Moderatör:
Bazıları azgın falan demiş, ben abim birkaç sene önce sevgiliyi eve götürmüştü sonrasını anlatmama gerek yok şu 'Hot Coffee' modunu oynayanlar bilir o zamanlar hiçbirşey anlamamıştım da şimdi CJ ne kadar azgın merak ediyorum :D

Evin içi zaten gözükmüyor, dışarıdan sesleri duyuyor olman lazım sadece. Hot Coffee moduna ihtiyacın var içini görmen için.
Şunu da belirtmem lazım sevgililerin hiçbirisi sen içeride ne oluyor gör diye bulunmuyor. Bir tanesi karakoldan bedavaya çıkmanı sağlıyor, diğeri beleşe araba tamiri yapıyor.
Yani amacın içeride ne oldugunu görmekse daha gerçekcilerini sunan sitelere bakmanda fayda var. Ya da dışarı çık biraz.
Ya yok o kadar fesat değilim :D

Oyun piyasaya sürülmeden önce hot coffee diye bir özellik bulunuyordu sevgilinizle bir ilişkiye giriyordunuz sonra oyun piyasaya sürülmesine bir kaç gün önce bir yasak geldi sadece yetişkinler için diye. Sonra Rockstar ise satışlar azalacağı için o şeyi patchledi. Sonra bazıları modlarını yaparak aktif yapıyorlar. Bunun hikayesi böyle.

Evin içi zaten gözükmüyor, dışarıdan sesleri duyuyor olman lazım sadece. Hot Coffee moduna ihtiyacın var içini görmen için.
Şunu da belirtmem lazım sevgililerin hiçbirisi sen içeride ne oluyor gör diye bulunmuyor. Bir tanesi karakoldan bedavaya çıkmanı sağlıyor, diğeri beleşe araba tamiri yapıyor.
Yani amacın içeride ne oldugunu görmekse daha gerçekcilerini sunan sitelere bakmanda fayda var. Ya da dışarı çık biraz.
Çok doğru söylediniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı