GTA San Andreas - Cleo4 kurunca oyunda modlar çalışmıyor

rusputin

Zeptopat
Daha fazla  
Cleo kurunca vorbisfile değişiyor değiştiğinde ise oyunum bozuluyor yüklediğim modlar çalışmıyor GTA user file ile bağlantısı kopuyor sonradan oyun içerisinde yaptığım ayarlar kayıt edilmiyor SS alınmıyor cache yüklemesi yapmıyor.

Cleo kurunca vorbisfile değişiyor değiştiğinde ise oyunum bozuluyor yüklediğim modlar çalışmıyor GTA user file ile bağlantısı kopuyor sonradan oyun içerisinde yaptığım ayarlar kayıt edilmiyor SS alınmıyor cache yüklemesi yapmıyor.
Hangi modlar kurulu?

çok test yaptım modlarımdan kaynaklı değil tek sorun vorbisFile.dll cleo kurunca onu değiştiriyor değiştiğinde ise tüm modlarım kullanılmıyor

modloader diye bir şey var dostum biliyor musun oraya silah araç grafik timecyc ses modları kurdum
Modloader'in çalışması için ASI Loader gerekli. Başka asi loaderiniz varsa silin. Modloader klasörüne kurduğunuz modların içerisinde dll var mı diye bakın.

daha önceden asi loader kullanmıyordum yükledim daha sonradan tekrardan cleoyu kurdum oyun defaulta döndü asiloaderi kurdum sampa girdim modlarım çalışıyordu fakat ss alamıyorum cache yüklemeleri yapılmıyor oyunda yaptığım ayarlar kaydedilmiyor oyuna girdiğimde defaulta dönüyor
@Polorchen

Son düzenleme:

Geri
Yukarı