GTA San Andreas, ESC tuşuna basınca siyah ekran oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

LiTwX

Hectopat
Yer
I H(ATE) CHINA
Oyun orijinal mi?
Dosya doğrulaması yaptınız mı?
Process Monitor ile hata raporu oluştur eğer Orijinal ise, çünkü korsana destek verilmiyor forumda.

Steelix

Hectopat
Bu oyunda oyun orijinal mi diye sormak çok saçma çünkü oyunun korsan sürümü daha stabil çalışıyor. Eğer korsan değilse "downgrade" işlemini yapmanızı öneririm.

Ahmet1203

Millipat
Bu oyunda oyun orijinal mi diye sormak çok saçma çünkü oyunun korsan sürümü daha stabil çalışıyor. Eğer korsan değilse "downgrade" işlemini yapmanızı öneririm.
Korsan kullanarak hem bilgisayara virüs bulaştırırsınız hem de yapımcının emeğini yok edersiniz. Stabil çalışma kısmına da katılmıyorum. 5 FPS fark olur en fazla.

Steelix

Hectopat
Korsan kullanarak hem bilgisayara virüs bulaştırırsınız hem de yapımcının emeğini yok edersiniz. Stabil çalışma kısmına da katılmıyorum. 5 FPS fark olur en fazla.
Diğer oyunlarda size katılırım ama söz konusu GTA San Andreas ise size katılamam. Stabilite dediğim FPS değerleri değil, oyunun orijinali bozuk türlü türlü hata var. Biraz araştırma yapın siz de hak vereceksiniz.

LiTwX

Hectopat
Yer
I H(ATE) CHINA
Diğer oyunlarda size katılırım ama söz konusu GTA San Andreas ise size katılamam. Stabilite dediğim FPS değerleri değil, oyunun orijinali bozuk türlü türlü hata var. Biraz araştırma yapın siz de hak vereceksiniz.
Orijinali bozuk 😄😅😅😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Oyunun korsan sürümünün stabil çalışması ile konunun ne ilgisi var ben çözemedim. Korsan mı diye soruyoruz çünkü forum da korsana destek yok!

punkt

Hectopat
Doğru, GTA SA oynamak istediğim zaman oyunun orijinal sürümüne sahip olsam bile korsan oynuyordum. Bu kadar sıkıntılı bir oyun olamaz.

Keşke 5 FPS Fark olsa sadece. Bir sürü Glitch, Bug vs. var Radyo şarkıları kaldırılmış. Videoda Türkçe Altyazı var izlemesi daha kolay olur hem.

Bu videoyu izlemenizi öneririm. Steam versiyonunun ne kadar kötü olduğunu gösteriyor.

Forumda korsana destek olmadığından yardım edemiyorum. :(

jhonnomassix

Millipat
Siyah ekran gelmesinin sebebi çok basit. FPS limit ayarı kapalı. FPS limiti açık hale getirirseniz oyun düzgün çalışacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı