GTA San Andreas frame limit sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Steam'dan satın aldım almaz olaydım bir sürü sorunu vardı çoğunu çözdüm ama frame limiti çözemedim. Kapalı durumda FPS yüksek oluyor ama oyun buga giriyor o zaman tırmanırken durduk yere ölmeler falan araba sallantısı falan oynayamıyorsunuz kısacası. Açsam 25 FPS oluyor 25 FPS'de çok düşük bir değer olduğu için çok kasıyor nasıl çözerim bu sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS2 için var ama görüntü kalitesi çok kötü ya yoksa ordan oynardım PS2 en sağlam sürüm.
Downgrade yaptıktan sonra SilentPatch kurun, çoğu PS2 ışıklandırmasını geri getiriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Downgrade yaptıktan sonra SilentPatch kurun, çoğu PS2 ışıklandırmasını geri getiriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1603992262616.png

Ya arkadaşlar ben salıyorum downgrade yaptık onu yükledik şunu yükledik hiç bir şey düzelmedi korsan önermek gibi olmasın ama çoğu kişi Gta san andreas korsan oynamıştır size yemin ediyorum bu oyunun crcakli versiyonu daha sağlamdı eğer korsana yediremiyorsanız oyunun parasını verin satın alın yani ama crack ile kullanın inanın bana çok daha sağlam crcaki yetkili kişiler kusura bakmasın korsan önerisi yaptığım için ama sinirlendim tüm günümü yedim sonuç yine vasat. Paran ile rezil oluyorsun lafının içindeyim şuan, para veriyorum oynamak için oyuna ben hizmet ediyorum böyle birşey varmı parasını veriyorsam oyun bana hizmet edecek.

Son düzenleme:
Crackli versiyon orjinalinden daha iyi. Crack övdüğün diyecek olanlar içinde şunu söyleyeyim oyunu yapıpta geliştirmiyorsa bugları çözmüyorsa kusura bakmayın da o oyun cracki hak ediyor crackleyen adam bile bugları çözmüş.

Crackli versiyon üzerine Definitive Edition mod pakedini yükleyince hem grafikler güzelleşiyor hem 60FPS geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı