GTA: San Andreas göreve girmiyor

Enes2009max

Decapat
Makaleler
4
Daha fazla  
Oyunun bir sure gectikten sonra goreve girmiyor kirmizi dairenin icinde duruyor yardim eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun orijinal mi?
Hocam bu nasıl bir soru :D kaç yılın oyununu size özel bir de orijinalini bulalım yükleyelim isterseniz arkadaşın orijinal gta san andreasını ben satın alayım ayıp ettiniz aramızda böyle şeylerin lafı olmaz :D
Oyunun bir sure gectikten sonra goreve girmiyor kirmizi dairenin icinde duruyor yardim eder misiniz?
Oyunda mod varmı hocam ?

Hocam bu nasıl bir soru :D kaç yılın oyununu size özel bir de orijinalini bulalım yükleyelim isterseniz arkadaşın orijinal GTA San Andreas'ını ben satın alayım ayıp ettiniz aramızda böyle şeylerin lafı olmaz :D

Oyunda mod var mı hocam?

Yanlış anlamışsınız. Orijinal ise oyun dosyalarını doğrulamasını söyleyecektim neyse.

Sherlock Holmes maşaallah.

Hangi görev hocam? Biraz daha ayrıntı verin.
Hocam sizin yaşınızdan daha fazla gta san andreas oynamışlığım var bu görevle alakası yoktur oyunun dosyaları ile alakası vardır, oyuna kurduğunuz cleo modun sürümü ya düşüktür ya da cleo modu desteklemiyordur, büyük ihtimalle kullandığınız modu değiştirin yada silin.

Hocam sizin yaşınızdan daha fazla gta san andreas oynamışlığım var bu görevle alakası yoktur oyunun dosyaları ile alakası vardır, oyuna kurduğunuz cleo modun sürümü ya düşüktür ya da cleo modu desteklemiyordur, büyük ihtimalle kullandığınız modu değiştirin yada silin.
Benim yaşımı nereden biliyorsun? Hayatımın oyununu bana mı öğretiyorsun?

Neyse bunları geçeceğim. Cleo klasörüne attığı mod uyumsuz olabilir. Ama hiçbir ayrıntı vermemişken nasıl kesin öyledir diyebiliyorsunuz?

Geri
Yukarı